|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kdaj spet začeti po ss?
15.9.2007 9:37:54   
PoliDadi
IZVIRNO SPOROČILO: Mavrica32

Zdravo,
hm ko berem vse forume še od lani moram reči, da spadam še k lanskoletni generaciji splavark. Vendar se takrat s tem nisem tako ukvarjala. Lani so dekleta našle zelo dobro stran  
http://www.sharedjourney.com/miscarriage/recurrent.html
, ki mi je razsvetlila določena vprašanja, ki so se mi začela pojavljati v letošnjem letu. Lani junija sem namreč bila na čiščenju v 12 tednu nosečnosti. Zanosila nisem načrtovano in v začetku sem zelo uživala. Športala sem in počutje je bilo res super. UZ pa je kazal kruto resnico,  je ploda v zarodni vrečki ni. Sploh ga ni bilo - blind egg. Za stvar sem že slišala in zgodaj začela sumiti, da gre zato. Vendar mi nihče ni hotel ali pa ni znal natančno razložiti, zakaj do plodu sploh ni prišlo. No, na zgornji strani sem našla kar precej podatkov o tem. Postavlja se mi vprašanja, zakaj so ta čiščenja ozr. ali so ta čiščenja sploh potrebna? Na strani piše, da bi itak doživela naravni spontani splav, ki pa je verjetno manj problematičen kot pa samo čiščenje. Celi lanskoletni julij je zbrisan spomin, saj  fizično nisem bila sposobna več takih naporov kot prej. (gorsko kolesarjenje, hoja v hribe) Pa tudi dolgo si nisem upala it plavat.  Drugače se pa s samim dogodkom nisem tako obremenjevala. Verjetno zato, ker ni bilo otroka. Ginekolog mi je svetoval 6. mesecev ali vsaj 3. mesece. Z dragim se potem nisva odločila za otroka - jaz sem izbrala poroko namesto otroka. Ciklus se mi je hitro uredil - lepo na 28 dni in nisem hotela več jemat tablete. (Prvič sem zanosila, ker nisem našla nove škatlice.) Drugič sem zanosila julija letos. Nisem vedela ali naj bom vesela ali... Čudni občutki strahu. Bila sem na koncu 6. tedna, ko sem zbolela - prejšnji teden- z trebušno gripo. Nisem več vedela, kateri znaki so bolezen in katera nosečnost. V soboto sem začela krvavet in sem šla na urgenco. Dobila sem buscopan in mirovanje. Hladno sem odpeljala sama tudi nazaj, a brez strahu. Saj bo. V nedeljo sem mirovala ozr. ležala in čepela pred računalnikom. zvečer sem pa splavila in pač v ponedeljek kot že znano šla na čiščenje. Splav je bil menda delni. Počutila sem se kot huda veteranka. Kr neki brez veze. Ka, pa vem, morda solze še pridejo. user posted image
Spet spoznavam moža v drugi luči. Pravi, da ne vdava in da tokrat  ne bova čakala več celo leto. Upam, da ne bo prišlo do kakega vnetja. 
Držim pesti za vse vas.  Strinjam se, da telo že ve, kaj dela in skupaj z vami gremo v nove ,,boje'' optimistično naproti....
lep večer in vikend



Pozdravljene.Imam eno vprasanje.V cetrtek sem bila na ciscenju.Vceraj in tudi danes nic ne krvavim imam pa se kar hude bolecine. Je to normalno ali naj grem k zdravniku.Vsaka pomoc bo dobrodosla hvala.

(odgovor članu Mavrica32)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Kdaj spet začeti po ss?
15.9.2007 10:21:02   
Anonimen
PoliDadi tudi jaz sem imela prejšnji četrtek 06.09.2007 abrazijo in sem nehala krvaveti takoj. Nato so me v nedeljo presenetile bolečine in sem vzela Nalgesin550. Nato je bilo v redu. Takoj zatem sem dobila krvave izcedke in so trajali do četrtka in sedaj je hvala bogu vse pod kontrolo. Naj ti še povem, da sem imela bolečine tudi še v torek.
Vzemi kakšno protibolečinsko tableto in NUJNO POČIVAT!!! Jaz ko nisem počivala je bilp vse samo slabše, tako da roko na srce, počivaj kolikor se le da.
Če te bo bolelo še cca dva dni nazaj, pojdi nazaj v ustanovo kjer so ti opravili čiščenje, da te pogledajo in preverijo če so te zares čist sčistili, ker če te bo zelo bolelo lahko pomeni da maternica ni prazna in da so pustili kaj notri, to naznanjajo krči.

Tak odgovor sem dobila od G: po abraziji so sicer dovoljeni krvavi izcedki in nekaj dni celo krvavitev, vendar brez krčev. Če se po 3 dneh ponovno pojavljajo krči, priporočam,da se vrnete v ustanovo, kjer so vam opravili abrazijo, ker obstaja možnost, da je še kaj ostalo v maternici.

Ampak nič ne skrbi, samo počivaj in le vzemi tableto.

Pozdravček,
Vesna

(odgovor članu PoliDadi)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Kdaj spet začeti po ss?
15.9.2007 10:50:14   
PoliDadi
Sem vzela tableto tudi nalgesin ker so bile bolecine ponoci premocne.Oz bili so bol krci kot pri mocni m.Upam da so mi naredli vredu ker so v sobi bile punce ki so bile ze drugic tam.Ena takoj drugi dan druga pa po cetrtem dnevu.Ker ne vem kako bom se enkrat prenesla ponovni postopek.Pa tudi ko grem na vodo me boli  kot bi mi nekaj pritiskalo na mehu.Vglavnem cudno je vse skupaj.Hvala za nasvet.user posted image

_____________________________

V upanju da bom postala mamica.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Kdaj spet začeti po ss?
15.9.2007 13:22:26   
Anonimen
PoliDadi meni je še cel teden dol pritiskalo, tudi recimo ko sem se vsedla na sedežno me je dol vse zabolel in zašpikal, tko da to je normalno, glede na to da so nam "vlekli" maternični vrat in je zdej dol vse raztegnjeno in gre vse to počasi nazaj, tko da to je vse ok veš.
Ti samo glej, da če boš začela zelo krvavet in če ti bodo šli koščki ven, takrat pojdi nazaj v ustanovo kjer so ti to opravili.

Jaz verjamem da bo vse ok, ker sem jaz imela isto kot ti, pa je od četrtka vse super. Tudi ne pritiska mi več toliko in izcedkov ni več niti bolečin ni. Ampak moraš pa zelo počivati.
Ravno zaradi tega bom jaz še drugi teden na bolniški. Sej veš, fizično in psiha dela svoje.

Javi se še kaj prav, da vidim kako si.

Cmook,
Vesna

(odgovor članu PoliDadi)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Kdaj spet začeti po ss?
15.9.2007 22:04:22   
Ana Luna
verjetno še nikoli nisem bila tako vesela user posted image kot danes, 29. dan po abraziji. Točna kot urca! To pomeni še dva meseca (še dve naslednji user posted image ) in grem v nove boje! In ti štirje tedni od abrazije so minili zelo hitro! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Kdaj spet začeti po ss?
15.9.2007 22:12:23   
Anonimen
Ana Luna veselim se s tabo user posted image user posted image user posted image .

Jaz pa tudi čakam tri user posted image in potem v nove boje...upam da bo moja user posted image tudi prišla kot urica...če bo tako nama morda še skupaj ratauser posted image
Ampak jaz moram še počakat na prov user posted image in upam da ne bom prav predolgo čakala, še tri tedne.

Ampak sem zeloooo vesela, da je vsega hudega za mano, niti v sanjah si nisem predstavljala da se to lahko zgodi prav meni.


(odgovor članu Ana Luna)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Kdaj spet začeti po ss?
17.9.2007 13:13:05   
PoliDadi
Danes  cetrti dan po ciscenju se vedno nic ne krvavim dobila pa sem rjavkast izcedek.Bolecine so ze malo ponehale.Zanima me kdaj ste po ciscenju imele spet spolne odnose?Malo me je strah da nebi dobila kakega vnetja.user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Kdaj spet začeti po ss?
17.9.2007 13:28:16   
Anonimen
Živjo PoliDadi.

Vse kar opisuješ je normano, tako da je vse ok, ne rabiš nič skrbeti, v roku enega tedna se bo vse ustavilo.

Kar se pa tiče spolnih odnosov, je pa čisto odvisno od posameznice veš, ene tako čutimo ene pa drugače.
Jaz osebno nisem imela spolnih odnosov pa je od amrazije 11dni in mislim da bom počakala še teden ali več, ker zdej sploh ne morem niti pomisliti na to, kakšne težave sem imela. Komaj so se izcedki umirili in vse, in je zdej vse ok, pa nočem ravno "izzivat".
Amapk kot pravim, vse smo si različne, zato tudi izkušnje drugačne user posted image .

Pa lep pozdravček.

(odgovor članu PoliDadi)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Kdaj spet začeti po ss?
17.9.2007 15:14:06   
Ana Luna
PoliDadi, 2 tedna po abraziji odsvetujejo spolne odnose. Potem pa po želji ... Jaz sem počakala kar cel mesec, do 1. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Kdaj spet začeti po ss?
17.9.2007 15:57:50   
PoliDadi
Punce hvala za nasvete zdaj se moram samo mojemu povedat da se se mora malo strpet.Jaz samo molim da cas cimprej mine in da malo prebolim vse skupaj da lahko zacnema na novo.Ful mi je hudo ko gledam doma stvari namrec sestra in kolegica sta mi dale oblekice,jajcko....Skoda da nimamo v bloku vecjih kleti da bi lahko skrila pred sabo da nebi tega gledla.Kaj ces kar je je ne morem nic.Upam da bo cas naredil svoje.Lpuser posted image

(odgovor članu Ana Luna)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Kdaj spet začeti po ss?
19.9.2007 16:07:17   
Mavrica32
zdravo Polidadi,
v katerem tednu se ti je zgodil SS?
Zdravo ostale...
Danes je 10 dan po mojem drugem SS. Občutek po abraziji je bil malce drugačen kot po prvi. Grozno mi je bilo iti na WC. Mislim, da sem zaradi tega tudi zelo malo pila. Potem sem pa prebrala na forumu, da je zaradi problemov z vnetjem - tega me je najbolj strah, treba pit in sedaj se prav spravljam k temu, da res pijem nesladkani čaj. Še vedno imam občutek težkega trebuha - kot da nekaj notri je in imam rahle težave s prebavo. še vedno kar naprej čekiram spodnje perilo. Krvavela sem zelo kratko, ker je šlo za delni spontani splav.
Imam pa vsaki dan majhen izliv belega toka.
Punce, ste morda kaj bolj čustveno občutljive? Jaz se nikoli nisem imela za histerično. Sedaj pa poslušam od moža, ne bodi histerična.
V ponedeljek sem šla delat, ker mi je sodelavka menda izjavila, da bo zahtevala mojo premestitev. In ker na trenutnem delovnem mestu rada delam, sem seveda šla. Pa tudi koristno je bilo, ker sem se tako dodobra zamotila.
V nedeljo so prišle za mano tudi solze, ki jih prej ni bilo. Kondicija moja je na psu. Vendar si še ne upam športat.
Kdaj je kaka od vas začela spet z redno vadbo? Recimo kolo, hribi, tek...
Za plavanje itak vem, da še tri tedne ne smem.
Prvič je trajalo več kot mesec, da sem začela, pa še pri tem mi je bilo grozno, ker sem se počutila tako švohotno.
Seks. MMM, prvi dnevi po čiščenju, jz kr bi. Ampak vse je bilo le v glavi. Do realizacije pa me ni bilo. Morda je bil mlaj, tisto, kar me je res gnalo. Zdaj pa že nekaj dni ne čutim kake želje po seksu. Mogoče je kriva vse služba.
Mislim, pa da bom tudi jaz počakala najprej na prvo M in šele potem prakticirala. 
Še vedno razmišljam, kdaj bi šla na prvi pregled po SS k svojemu ginekologu.
Kdaj ste šle ozr. kdaj boste šle? Jaz imam pregled naslednji torek in ne vem, če je smisel...
Lep torek še naprej in veliko sonca VSEM



(odgovor članu PoliDadi)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Kdaj spet začeti po ss?
19.9.2007 18:51:05   
Jančika_
Mavrica32, za pogovore o naših občutkih po splavu je na voljo tema Pogovori o spontanem  splavu:
http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=1820363&mpage=4


(odgovor članu Mavrica32)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Kdaj spet začeti po ss?
28.9.2007 18:15:14   
PoliDadi
Hello.Jaz sem imela splav v 8 tednu.Od mojga ciscenja je 15 dni.Tudi jaz imam beli tok vcasih tudi rjavkast.Obcasno imam tudi zbadajoce bolecine v predelu jajcnikov in popka.Zbode me kar precej ampak so mi rekli da se to maternica krci in da je normalno.Glede sexa pa je zelja velika a sma zadnjic probala pa je bila bolecina ali pa je bil samo obcutek bolec.Tako da boma kar pocakala.K ginekologu pa mislim kolikor sem znala prebrat iz odpustnice dobim izvide oz.papirje po posti in grem z njimi k ginekologinji.user posted image

_____________________________

V upanju da bom postala mamica.

(odgovor članu Mavrica32)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Kdaj spet začeti po ss?
8.11.2007 17:45:54   
Anonimen
ojla,jst sm pa mela ss v 12 tednu,sm kr slutla da neki ni v redu,ker se srček ni slišal.sedaj je 3 mesece že mimo in spet veselo hopsamo in upam da se kmalu kej prime.sm pa drugač kr skoz po malem krvavela,zadnje trenutke preden sem pristala v bolnici,sem pa mela zelo zelo močne krče.sedaj pa OPTIMISTIČNO naprej!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu PoliDadi)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Kdaj spet začeti po ss?
14.1.2008 12:06:36   
cassy






zakaj pa nekateri govorijo da eno leto najmanj nič?

(odgovor članu Mavrica32)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Kdaj spet začeti po ss?
15.1.2008 6:58:28   
pika74
Jaz tudi ne vem, kdaj naj grem po zamrznjenčke...user posted image

- prazna vrečka in abrazija v 8/9 tednu (abrazija 18.12.07)
- nato točno po 4 tednih M

Takrat, ko je bila ugotovljena prazna vrečka mi je G rekel, da je 1 M dovolj, da se sluznica obnovi in da grem lahko potem takoj po prvi M po zamrznjenčke.
Zdaj, ko sva spet govorila z G o tem, pa mi je rekel, da mogoče bi bilo pa bolje, če še eno M počakam, da ni dobro "skočiti" iz enega v drugo.
Po drugi strani pa mi je G rekel, da naravno pa lahko poskušava... se pravi, če se prime naravno, je pa OK. Čeprav bi bile potem v najboljšem primeru posledice iste (nosečnost v obeh primerih).

Hmmm včeraj sem se prijavila na zamrznjenčke... in tam mi je sestra podobno svetovala, da je 1 M premalo za sluznico in moje telo nasploh. Ampak želja je pa tako velika...user posted image

Brala sem tudi, da baje Pušenjak pravi, da je 1 M čisto dovolj, da se sluznica obnovi... in nekateri pišejo celo tako, da je najbolje, da čimprej spet začnemo, ker je vse še "čisto" in "sveže".

Ne vem, kaj bom naredila... v glavnem, če si bom premislila, moram čimprej poklicati sestro, da bo prostor zasedla druga kandidatka.

Čist zmedena... srce bi, glava pravi, da ne...user posted image

Kaj svetujete?

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu cassy)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Kdaj spet začeti po ss?
15.1.2008 7:38:17   
Anonimen
Tudi jaz grem po zamrznjenčke, ker sem imela splav v 6.tednu.Meni so svetovali, da počakam do marca.Splav sem imela decembra.Vsaj tri mesece, da se telo ščisti in sluznica obnovi.Sem hotela prej, pa so mi odsvetovali.Saj bo marec kmalu tukaj.user posted image

(odgovor članu pika74)
  Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Kdaj spet začeti po ss?
15.1.2008 8:40:25   
Bety upa
jooooj.....sama zmešnjava z nasveti...

Pika74...svetujem ti, da se vsedeš in premisliš, kaj bi ti rada. Potem tako naredi in to bo edino prav. Poznam to situacijoj, ko vsak pove 10x različno stvar in si cel zmešan. Lahko se prijaviš na zamrznjenčke marca in do takrat poskušaš naravno zanositi.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Kdaj spet začeti po ss?
15.1.2008 17:54:40   
pika74
IZVIRNO SPOROČILO: Bety upa
Pika74...svetujem ti, da se vsedeš in premisliš, kaj bi ti rada.


saj ne vem... oz. vem, dobro vem, kaj bi jaz rada. Rada bi včeraj, ne zdaj... in ne jutri... hmmmm

Statistično imam možnost, da v 7 letih in pol spet naravno zanosim... zato je itak vseeno, če probam naravno en mesec... in grem potem takoj po drugi M po zamrznjenčke. Do marca ne bom zdržala. Me bo pobralo od čakanja. Če bo M točna, kot je bila zdaj, potem bo druga M prišla 10. februarja in takrat pokličem in jih vzamem v tistem ciklusu.

Bom videla... še par dni prespim... user posted image


_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu Bety upa)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Kdaj spet začeti po ss?
16.1.2008 12:46:21   
trchy
Mavrica32 in vse ostale, ki ste izgubile svojo pikico, iskreno mi je žal in sočustvujem z vamiuser posted image  tudi sama sem jo izgubila prejšnji teden - v 11t user posted image . plod je odmrl že v 7t. še isti dan, ko sem izvedela za to, sem šla na abrazijo in zvečer domov. do nedelje sem se kar fajn počutila, psihično sicer slabše, ampak sem se nekako začela pobirat. v nedeljo pa sem imela spodaj v trebuhu grozne bolečine, cel dan in zato sva šla v ponedeljek s fantom nazaj na urgenco, kjer so ugotovili, da so nekaj pozabili notri in...ponovna abrazija. notri sem ostala do danes. sicer pa odpiram novo temo abrazija po abraziji...

(odgovor članu Mavrica32)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Kdaj spet začeti po ss?
17.1.2008 21:52:00   
pika74
No, jaz sem se danes s težkim srcem odločila, da se v tem ciklusu odpovem zamrznjenčkom... in da počakam še eno M... in jih potem vzamem.

Upam, da sem se prav odločila. Nekak sem razmišljala oz. nekje vem, da sem enkrat že slišala, da je računica takšna:

Kolikor tednov si noseča, ko imaš splav, toliko tednov je potrebno potem "čakati" do ponovnega poskušanja.

Se pravi v mojem primeru 8/9 tednov, kar pomeni cca. 2 ciklusa. Eden je ravno za mano, enega pa še "preguram", potem pa na juriš user posted image

S tem da bova v tem ciklusu že poskušala naravno... če pa rata, pa nej. To mi je pa ginekolog dovolil.

Lp
user posted image

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu trchy)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Kdaj spet začeti po ss?
20.1.2008 17:44:34   
TODY78
spet ena nova med vami 17.1.2008 sem imela ss- v bolnici. Namreč dan prej mi je ginekloginja na UZ ugotovila, da srčke ne bije več (12 t)...
user posted image user posted image  
Sprašujem se vzroka?
na začetku nosečnosti mi je gin.vzela brizg in prepisala DALACIN..imam namreč vnetje. je možno da je bil to razlog???
ima katera te iskušnje

(odgovor članu Tejchy)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Kdaj spet začeti po ss?
20.1.2008 23:47:20   
Rubin.
IZVIRNO SPOROČILO: TODY78

spet ena nova med vami 17.1.2008 sem imela ss- v bolnici. Namreč dan prej mi je ginekloginja na UZ ugotovila, da srčke ne bije več (12 t)...
user posted image user posted image  
Sprašujem se vzroka?
na začetku nosečnosti mi je gin.vzela brizg in prepisala DALACIN..imam namreč vnetje. je možno da je bil to razlog???
ima katera te iskušnje



Ne to nikakor ni vzrok za ss. Da pride do ss je lahko kriva pregrada ali pa nepravilnosti ploda, zato pošlji črne misli stran in se ne muči. Nisi ti kriva, da je prišlo do ss.

(odgovor članu TODY78)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Kdaj spet začeti po ss?
29.1.2008 13:30:35   
mausilein
Pozdravljene punce.Malo sem iskala po ringaraji in vidim da nas je kar veliko z žalostno novico..Samo tista,ki to doživi in da to skozi,lahko ve in razume kako nam je.Tudi meni se je sesul svet ampak upam, da bo naslednjič bolje,vsaj tako moramo misliti.Dobro,da mi je bil mož v oporo in tolažbo, da je malo lažje,čeprav ne pozabiš.Tudi meni so 17.1.2008 delali abrazijo v 8.tednu nosečnosti,ker je bila gv prazna,plodka nikjer niso našli.user posted image  Na urgenci je zdravnik rekel,da mi ne bodo takoj delali abrazije kot je to želela zdravnica,ki me je pregledala.Rekel je, da se pri teh rečeh ne mudi,ker je možnost,da se plod še pojavi,vendar pri meni se na žalost ni user posted image . Zanima me,če so kateri izmed vas povedali zaradi česa pride do tega in kdaj po posegu spet lahko poskusiš zanositi.Kdaj pa je menstruacija po abraziji?Upam,da mi bo katera odgovorila. Prva nosečnost je bila brez težav in zato mo ni jasno,zakaj je prišlo do tega.Žal mi je za vse nas, ki smo morale skozi to in upam, da bomo naslednjič v veselem user posted image in da bo vse ok.

(odgovor članu Tejchy)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Kdaj spet začeti po ss?
9.2.2008 20:36:03   
anita1980
jaz sem tudi imela ss.user posted image pač mormo se tolažit da je vse za neki dobro.user posted image bolš na začetku kot pa da je kasnej z otrokom kaj narobe.mam pa sina starega 5 let.se pa njemu bol posvečam pa je.men je g rekla da po 1 menstruaciji lahko delamo nauser posted image .bo pa mal kasneje,pa takrat vredu.

(odgovor članu Tejchy)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?