zahvala staršem v cerkvi (Polna verzija)

Forum >> [Partnerstvo] >> Poroka, krst, obletnice ...



Sporočilo


bodoča -> zahvala staršem v cerkvi (1.10.2006 0:39:25)

ojla punce in fantje.
z [sm=love.gif] se poročiva čez tri tedne in nama je najin župnik rekel, da bi bilo lepo, če se v cerkvi, ko bo potekal poročni obred, zahvalima staršem. v smislu: nevesta ženinovim staršem za njihovega sina in ženin nevestinim staršem za njihovo hčerko. jaz za takšno zahvalo prvič slišim in nimam pojma kako bi naj to zgledalo.
če ima kdo od vas kakšno idejo, lepo prosim za pomoč [sm=smiley9.gif].




bskrle -> RE: zahvala staršem v cerkvi (1.10.2006 7:14:26)

Midva sva napisala eno besedilo, prebrala pa vsak pol. To je zahvala staršem  za podarjeno življenje, vzgojo in skrb, pa tudi zahvala vsem tistim, ki vama pomagajo in stojijo ob strani. 




copka -> RE: zahvala staršem v cerkvi (1.10.2006 9:39:57)

jaz sem bila zadnjic na eni poroki, kjer sta se zahvalila starsem, prijateljem, kolegom, pricam

zenin ni hotel imeti plonk listka, ampka mu je prav prisel, ko so ga custva preplavila, in so se mu orosile oci. Jaz sem bila med znanci (torej niti ne prijetljica) pa je se meni slo na jok.[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley19.gif[/image] 
sta pa vsak prebrala nekaj- eden zahvalo starsem, eden prijateljem, eden kolegom...




andrejka82 -> RE: zahvala staršem v cerkvi (5.10.2006 21:16:33)

Zelo lepa gesta. To je en zelo primeren trenutek, da lahko to povemo svojim dragim starsem.




Anonimen -> RE: zahvala staršem v cerkvi (10.10.2006 11:45:34)

Lepo je res, ampak lahko izgleda ZELO posiljeno in naučeno. Pri nama bi izgledalo bedno, ker moj mož sploh ni tip, da bi kaj tako "javno" govoril.




Maxica -> RE: zahvala staršem v cerkvi (11.10.2006 20:18:39)

Jaz sem se sama zahvalila v najinem imenu, vsem po vrsti, pričam, pa staršem in prijateljem. Sama pa zato, ker sem možu pripravila eno tako majhno presenečenje na koncu tega govora, in sicer, da mu je ena pevka s krasnim glasom zapela pesem od Marte Zore Le s teboj.[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




Stran: [1]