Vozički Teutonia (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Kaj potrebujem za novorojenčka?



Sporočilo


žiža -> Vozički Teutonia (10.8.2004 14:41:25)

Mene pa zanima,če ima kdo voziček Teutonia, pa kakšne izkušnje ima z nji. Sem na internetu našla te vozičke in so mi tko zlo všeč. Samo problem je da se ti vozički pri nas sploh ne dobijo, pa še precej dragi so menda. no če katera karkoli ve o teh vozkih, bi bila zlo hvaležna.
Žiža




Mandarin -> Vozički Teutonia (10.8.2004 15:25:36)

Sestrična ga ima. Preživel dva divjaka brez težav. Je terenec med vozički. Za v mesto je neroden (velik), za teren pa super. To kar jaz vem.
Oni so zelo zelo zadovoljni z njim. Tako zelo, da ko sva se po telefonu pogovarjali, če mi ga proda (tamali je star 2 leti) sem po glasu slišala da s teškim srcem :)). Na koncu nisem kupila njenega, ker se je izkazalo, da ga še uporabljajo.
lp




filipinka -> Vozički Teutonia (10.8.2004 21:33:01)

Pozdravljena!
Tudi mi smo bili nekaj časa navdušeni nad tem vozičkom, pa se potem vseeno nismo odločili zanj. Imajo ga v Celovcu v Schmidu, mislim da celo v akciji, lahko si ga ogledaš na www.schmid-baby.at.
Veliko užitkov pri nakupovanju!




Sonka -> Vozički Teutonia (10.8.2004 22:36:50)

Mi ga imamo - model Joe. Z njim smo zelo zadovoljni. Res je bolj terenec in se ga ne da zložiti na malo. Naročili smo ga v Celovcu in ga čakali celo večnost.
Če te še kaj zanima, vprašaj.
LP




tiha -> Vozički Teutonia (11.8.2004 7:57:37)

Sonka, mi lahko poveš kakšna je bila cena vozička (Joe se tudi meni dopade).
Kolikor sem jaz gledala je cena približno taka kot pri Quinnyjevih vozičkih.

LP




žiža -> Vozički Teutonia (11.8.2004 8:45:02)

Tudi mene cena zanima, kolk dolg je blo pa treba čakat. Midva imava namen septembra it pa nakupih, rok imam pa sredi septembra. me malo skrbi da se ne bo izšlo.Kaj pa modeli Primus04, pa mistral sports?




Sonka -> Vozički Teutonia (11.8.2004 22:17:56)

Cena vozička + torba za nošenje je bila 600 evrov (dobili pa smo nazaj 90 evrov, ker takrat še nismo bili v EU). Torba nam je bila v začetku enkratna. V njej smo jo nosili v stanovanje (5. nadstropje), spala je v njej, enostavno kjerkoli smo jo lahko položili za spanje. Zdaj, ko je vroče oz. je naša dojenčica že "velika":bravo::bravo::bravo: (5,5 mesecev) pa je res več ne uporabljamo. Voziček smo čakali 3 mesece, prav toliko časa ga je čakala znanka, ki pa ga je naročila v Kiki v Grazu.
LP




žiža -> Vozički Teutonia (12.8.2004 12:42:08)

Hvala za vse odgovore res ne vem kako se bom odločila, zdej me tudi to malo bega ker mava bol majhen avto...
No bomo že izbrali ta pravega. Hvala še enkrat...
Žiža




Stran: [1]