plačilo potnih stroškov - višji razred za plačilo vrtca (Polna verzija)

Forum >> [Otrok] >> Vrtec in varstvo



Sporočilo


AKŠ -> plačilo potnih stroškov - višji razred za plačilo vrtca (4.10.2006 7:50:39)

ali je katera kdaj pogledala na to zadevo iz drugega zornega kota?

Men je tole mal smešno....

Moja plača ni ravno slaba - sem z njo zadovoljna. In na podlagi moje plače (brez dodatka za prevoz), bom verjetno odštela kr nekaj tisočakov za vrtec.

Je pa tu še nakaj drugega....službo imam takšno, da delam med tednom, vikendi, prazniki, vozim pa se cca.65km v eno smer da do službe sploh pridem....Hvala bogu, nam v našem podjetju za enkrat vrnejo vse potne stroške, ki jih imamo, kar meni nanese cca.45.000 - 50.000 SIT na mesec....

in tu je problem...to ni "moja plača", ampak so stoški ki jih imam da v službo sploh pridem. Medtem ko se pri izračunu plačilnega razreda za vrtec, gleda moja celotna plača z vsemi dodatki vred - tudi z dodatkom za prevoz (ki ga dobesedno ni, ker ga v celoti porabim za to kar je namenjen)

ne vem - al se sam meni to zdi čudno, ali je še katera razmišljala v tej smeri....

torej, ker mam službo tolk daleč, bom zaradi tega plačala vrtec še kakšen razred višje, ko t bi ga, če bi delala v istem podjetju, vendar bližje mojega kraja (kar pa žal ni izvedljivo)...


vem da sem zakomplicirala 100/h, ampak sem se morala malo "skihat"
upam da me razumete....




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (4.10.2006 8:34:44)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Baby -> RE: plačilo potnih stroškov - višji razred za plačilo vrtca (4.10.2006 8:36:21)

Ne malice in vožnje ne smejo upoštevat za izračun vrtca!




Olivija -> RE: plačilo potnih stroškov - višji razred za plačilo vrtca (4.10.2006 8:41:22)

Res je, 100 % malca in prevoz ne štejeta.




Anonimen -> RE: plačilo potnih stroškov - višji razred za plačilo vrtca (4.10.2006 10:05:08)

Seveda se malica in prevoz ne štejeta.




Anonimen -> RE: plačilo potnih stroškov - višji razred za plačilo vrtca (4.10.2006 10:07:53)

Gleda se bruto, brez dodatkov. Daj poglej, pa še enkrat preračunaj, da se nisi ti zmotila.




AKŠ -> RE: plačilo potnih stroškov - višji razred za plačilo vrtca (4.10.2006 11:03:56)

mmm-OK

mogoče sem se pa res zmotila.....

hvala punce - bom tole še 1x preverla






Stran: [1]