Prvi gibi (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Nosečnost in porod



Sporočilo


Medvedka -> Prvi gibi (13.8.2004 22:24:58)

Zanima me, kdaj ste prvič začutile gibe (brce) otročička, sploh v prvi nosečnosti (v naslednjih nosečnostih baje lahko čutiš prej)...
Jaz sem v 18. tednu, pa še nisem čutila ničesar. Upam, da bom kmalu.
Najlepša hvala za odgovore.

Medvedka




tinka-pepa -> Prvi gibi (13.8.2004 22:31:04)

prvo žgečkanje sem čutila nekje pri 3,5 mesecih, včasih nisem nič čutila, mogoče na teden en krat kako sem pač bila pozorna.
ko boš čutila prvič tvojo pikico bo tako nepopisno lepo, pomoje jo boš kmalu:bravo:
lp in čim lepšo nosečnost




Anonimen -> Prvi gibi (14.8.2004 8:33:21)

Tudi jaz sem prve znake občutila nekje pri 3 mesecih, je bilo pa vse skupaj komaj opazno - kot da bi živec trznil. Zdaj v petem mesecu pa so že take brce ali kovcanje, da se mi včasih kar trebuh zatrese.
Ampak naj te ne panika, v literaturi piše, da se začuti tam nekje od 20. do 22. tedna.





filipinka -> Prvi gibi (14.8.2004 8:46:06)

Zdi se mi, da je bilo v 21. tednu, a je bilo nežno, medtem, ko zdaj včasih že kar močno zaboli (35. teden), saj mora da bomo vedeli, da se naglo približujemo cilju!9nebesa




mala račka -> Prvi gibi (14.8.2004 14:15:48)

Tudi jaz sem se spraševala, kdaj bo... in sem začutila prvo konkretno poskakovanje konec 19.tedna. Sem že pred tem nekaj čutila, pa nikoli bila ziher, če je to to ... hja, prvič tudi ne moreš vsega vedet, a ne ;)
Brez skrbi, ko te bo ornk brcnil, boš vedela :) Pravo veselje :) :) :)




tina21 -> Prvi gibi (16.8.2004 15:43:24)

Ojla,

jst sm ga začutila natanko prvi dan v 18. tednu:bravo: :bravo: :bravo:

Nič ne skrbi, pride ko najmanj pričakuješ in je božansko, škoda le ko se potem tudi po nekaj dni nič ne dogaja.

Verjetno je :duda: mnenja, da bo še dovolj časa zato :)

PA PA




giga -> Prvi gibi (17.8.2004 21:41:32)

Prvo brcico sem začutila v 18 tednu, najprej sploh nisem bila prepričana ali mi kakšen kakec dirka:hudicek: ali gre zares. Zdaj sem v 21. tednu in me včasih prav "resno" brcne. Nič ne skrbi, saj bo. Baje pa pomaga, da poješ nekaj kar ima veliko energije in se uležeš, ter zelo pozorno čakaš ribico, metuljčke...
giga




Stran: [1]