Simona in Boza! (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Alergija



Sporočilo


MB -> Simona in Boza! (15.8.2004 20:25:57)

Ravnokar sem zacela skenirati Finaxovo brosuro. Ker je precej zajetna, jo bosta dobili cez dan ali dva!

LP Mirjam




Erdbeere -> Simona in Boza! (16.8.2004 10:34:21)

A se loh se jest priklučim čakajočim na brošuro......sej se ne mudi ko bo ti kr povej, pa hvala v naprej :)




MB -> Simona in Boza! (16.8.2004 21:09:37)

Zdaj imam skenirano ze celo, tako da ni problem. Samo e-mail rabim:)!

Lep pozdrav!




MB -> Simona in Boza! (16.8.2004 21:42:46)

Ravnokar sem skenirala in poslala brosuro. Javita, ce je vse OK. Ce pa se kdo rabi, naj javi svoj e-mail naslov!

LP




MB -> Simona in Boza! (27.8.2004 23:17:50)

Malo pozno odgovarjam, ker sem bila se na :morje:. Fibre husk se dobi pri g. Polaku, vsaj tako je zadnjic obljubil, ker do nedavno tega ni bilo. Za xanthan gum pa ne vem, je treba vprasati. Morda ga imajo v lekarnah (to je pogosto polnilo pri zdravilih)?




MB -> Simona in Boza! (23.11.2004 20:08:52)

Malo pozno, ker nisem vsak dan na Ringaraji.
Brosura je zbirka receptov s posebno, brezglutensko moko svedskega proizvajalca Finax. Napisani so recepti za razlicne vrste kruha in peciva. Moka je namenjena bolnikom s celiakijo.




dojenček -> Simona in Boza! (24.11.2004 22:10:11)

MB
Sem mislila, če je v tej brošuri kakšen nasvet, recept oz. bilokaj v zvezi z mlekom in mlečnimi izdelki, saj je moj sin alergičen na to vrsto hrane in bi mi kakšen recep prišel zelo prav.




MB -> Simona in Boza! (27.11.2004 19:10:45)

dojencek,

mislim, da ni nic uporabnega. Obstaja sicer tudi brezglutenska moka brez mleka (in recepti iz nje), vendar za tak primer nimajo pomena, ker lahko peces z normalno moko - razen ce je alergija ugotovljena tudi na psenico.




Stran: [1]