Iščem prijazno pravnico za nasvet iz delovnega prava (Polna verzija)

Forum >> [Partnerstvo] >> Finančne dileme starševstva



Sporočilo


Anonimen -> Iščem prijazno pravnico za nasvet iz delovnega prava (18.10.2006 11:01:10)

Pozdravljene!

Če je katera tu pravnica in bi bila tako prijazna, da mi svetuje, ji bom neskončno hvaležna, ker je pri nas prišlo do precejšnje družinske krize. Dedek in babica, ki živita v isti hiši,  nezaposlena pred upokojitvijo (konec leta 2007 in konec leta 2008), eden od teh dveh popolnoma brez prihodkov, drugi z nizkimi; še ne eno leto star otrok, jaz na porodniški po bolniški in v službi za določen čas, možu pa grozi, da bo ostal brez službe, ker je menjal službo in se je zdaj v novi službi zamenjalo vodstvo oddelka (ne cele organizacije) in novi šef oddelka se ne strinja, da bi zaposlili kogarkoli (gre za nadomeščanje delavke na porodniški). Pogodba v prejšnji službi poteče danes, nova zaposlitev naj bi se začela jutri, tako da se res mudi.

PROSIM ZA POMOČ!




živa -> RE: NUJNO - iščem prijazno pravnico za nasvet iz delovnega prava (18.10.2006 11:09:21)

Seveda, če se ta prijazna punca javi, ji bom vse podrobneje razložila na ZS.

Hvala.

Vidim, da anonimnost ni moj stil[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/jezicek.gif[/image]; pa vseeno. Lahko se mi javi na ZS.




k1 -> RE: NUJNO - iščem prijazno pravnico za nasvet iz delovnega prava (18.10.2006 20:06:08)

če nisi dobila odgovorov, pojdi na www.pravniki.net

tam ti bo tudi kdo znal pomagat.




Stran: [1]