|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   velikost ploda
19.10.2006 11:42:21   
tejđa
Živjo! Same skrbi...user posted image
Ležala sem dva tedna in jemala tablete ker sem mela rjav izcedek in potem sem šla na pregled .
Zmerila mi je sončka in rekla da je ok in da je velik 23 mm (v 9 4/7).
Potem pa sem v reviji NOSEČNOST videla da bi moral meriti že 30 mm ????user posted image

Ali katera ve kakšne so spodnje mere ker v vsaki reviji drugače piše.....
Kako je bilo pri vas???

Hvala za vaše odgovore...


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: velikost ploda
19.10.2006 11:48:14   
najina pikica*
ne obremenjuj se s tem koliko naj bi bil plod velik,če bo karkoli narobe te bo na to sigurno opozoril tvoj g....uživej nosečnost user posted image
vse te mere v knjigah,revijah,...so približne
(če ti bo kaj v pomoč moj je bil v 11t in 2dni velik 4,44cm)

(odgovor članu tejđa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: velikost ploda
19.10.2006 11:49:00   
2 Sraki
Ne panike zaganjat, sploh pa ne če to piše v revijah, pogosto zelo na veliko posplošujejo, tako da nič skrbet.

Ko sem bila jaz bila en teden v bolnici v 19 tednu nosečnosti, sem tam shujšala za 1 kg, me je mal skrbel, ko pa je moja G merla tamalga, pa sem se pomirila, ker kljub temu, da sem jest shujšala je tamali lepo napredoval.

Čim manj panike in veselo ter sproščeno nosečnost!

P.S. Aja pa še to sem šla prav ekstra pogledat kolk naj bi bil tamalček velik, v eno revijo, ki jo imam pač doma, pa piše od 22-30 mm, torej je vse čist o.k., sploh pa pri teh milimetrih se človek kar hitro mal "zameri"user posted image  in napačno odmeri, tako da res brez skrbi!!!!!

(odgovor članu tejđa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: velikost ploda
19.10.2006 14:22:15   
PBJ
Moj je bil 1. dan 9 tedna (pri polnih 8. tednih) velik 11,3mm in sedaj veselo skače naokoli- pri 15. mesecih.user posted image
Ženske imamo ovulacije različno, ene 11., dan ciklusa, druge 12.,13.,14.,15.,16. dan in zato so tudi razlike v velikosti plodov, pa še malo odstopanj pri merjenju.



_____________________________

Čudeži se dogajajo, samo prepoznati jih je treba znati...

(odgovor članu tejđa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: velikost ploda
20.10.2006 11:24:58   
smotka lonib
Ne delaj si skrbi. Ko se user posted image  rodijo tudi niso vsi enako veliki in težki. Moj je bil pri 12 T na NS velik 6,4 cm. Je zdravnica rekla, da je  zelo velik. V neki knjigi pa sem brala, da naj bi bil toliko star plod velik že skoraj  6 cm. Ti samo uživaj in ne misli nato. Ljudje smo si različni. Tudi nosečnice niso vse enake.

Pa srečno!

(odgovor članu PBJ)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Z vizualizacijo si lahko pomagate do lepše...
Čeprav si poroda ne moremo izbrati, pa lahko nanj vplivamo s pozitivnimi mislimi in vizualizacijami. Preverite štiri uči...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?