bolniška partnerja za ženo, ki je na porodniškem (Polna verzija)

Forum >> [Partnerstvo] >> Družinska zakonodaja



Sporočilo


pearl -> bolniška partnerja za ženo, ki je na porodniškem (20.10.2006 13:36:59)

Morala bi na manjšo operacijo (mat. znamenja na hrbu), ker sem na porodniškem, bo verjetno moral ata vzeti bolniško zame, ker vsaj 14 dni otroka ne bi mogla nositi, ima katera izkušnje s tem?




BLAŽIKA -> RE: bolniška partnerja za ženo, ki je na porodniškem (20.10.2006 14:05:59)

A se to, da, da gre partner za ženo v bolniško?




Anonimen -> RE: bolniška partnerja za ženo, ki je na porodniškem (20.10.2006 14:55:22)

Tudi mi smo imeli istri problem, pa je mož pač zame koristil bolniško. Seveda mu pripada bolniška za nego, a ne za otroka, temveč za tebe, tako kot si napisala.




tinatona -> RE: bolniška partnerja za ženo, ki je na porodniškem (20.10.2006 15:14:59)

Oprosti ker se vtikam... Ampak zakaj pa ne smeš pol otročka 14 dni nosit? Samo vprašam... Ker ko so jih meni odstranili ni nihče nič rekel. Edino to so mi rekli da ne smem močit in se preveč soncu nastavljat (je bilo poleti).

Hvala za odgovor.

LP Tina




Samoyedka -> RE: bolniška partnerja za ženo, ki je na porodniškem (20.10.2006 17:46:06)

Pearl, tudi jaz nočem biti smotana, ampak 14 dni zaradi materinega znamenja na hrbtu? Svakinja je bila laparoskopsko operirana na jačnikih, pa ji nobeden ni kaj extra naročil, pa par dni po operaciji je že normalno hodila okoli in dvigovala bremena... Samo vprašam, no.




živa -> RE: bolniška partnerja za ženo, ki je na porodniškem (20.10.2006 21:11:19)

Če tako odloči osebna zdravnica, mu pripada 8 dni bolniške, sicer mora predlog na komisijo.

Lp,

živa




SašaR -> RE: bolniška partnerja za ženo, ki je na porodniškem (21.10.2006 18:26:00)

Pred leti je moja mama morala na eno operacijo in je bila 3 tedne v bolnici. Oče ni dobil bolniške ne zanjo ne za bratca, ki ni imel takrat niti mesec dni. Dobil jo je na mene, čeprav nisem bila bolna, samo nekdo je moral biti zraven otroka doma. Usmilila se ga je moja pediatrinja.




pearl -> RE: bolniška partnerja za ženo, ki je na porodniškem (8.11.2006 8:23:34)

Na hrbtu imam več znamenj, velikih skoraj kot velik lešnik, pa še skupaj so na pregibu. Sem že bila 1x operiran, pa vem kaj pomeni, če se ne paziš. Razlezejo se ti in imaš takšno brazgotino, kot da nisi bil šivan.




Wahoo RR -> RE: bolniška partnerja za ženo, ki je na porodniškem (9.11.2006 19:20:12)

Moj mož je zame dobil 1 teden bolniške. Kot nega zame. Ostalo gre na komisijo...tako so povedali meni.




Stran: [1]