Mleko za mlečne kašice (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Uvajanje goste hrane



Sporočilo


lenika -> Mleko za mlečne kašice (2.11.2006 8:47:27)

Mene zanim, kdaj ste jim začeli dajat navadno mleko v mlečne kašice? Ker dojim in mi ni (pa tudi toliko mleka nimam, ker se je ponudba z povpraševanjem uskladila), da bi si za vsako mlečno kašico iztiskala mleko uprabljam Milupine kašice, ki se mešajo z vodo, so pa dvakrat dražje kot tiste, ki se mešajo z mlekom.




škratek -> RE: Mleko za mlečne kašice (2.11.2006 8:52:12)

Zdravo! Mi smo stari 8 mesecev pa uporabljamo te kašice, ki se mešajo z vodo.  Dvojno pakiranje je kar ugodno v Mullerju - glede na DM in Baby center.Lahko pa uporabiš navadno kašico, vendar dodaš adaptirano mleko.
LP[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image]




eya -> RE: Mleko za mlečne kašice (2.11.2006 9:49:56)

Ravno 2x dražje pa res niso... Sicer pa naj bi se tiste, ki se mešajo z mlekom,  mešale z adaptiranim mlekom, tako da imajo tisti, ki uporabljajo takšne kašice še z adaptiranim mlekom strošek.




mluna -> RE: Mleko za mlečne kašice (2.11.2006 9:51:12)

Oj!
Naš mali bo star 7 mesecev in jaz uporabljam vse vrste kašic! Je pa res da so ene kr drage!
Od DM  so tud ene, ki imajo not že mleko, pa frutolino od Podravke tud- pa je sam cca400sit!
Drgač so pa moji svakinji pr 5 mesecih rekl da ga nebio kej z umetnim mlekom lomlain da naj da kr navadnga.
no, jaz ga še ne bom dajala. Kašice mešam  ( se izogibam takšnih za mešat- preveč dela) z Aptamil PRE.

LP,




živa -> RE: Mleko za mlečne kašice (2.11.2006 12:14:49)

Jaz kupujem mlečne kašice; piše na škatli. Vlijem vročo vodo, pa je. Tudi jaz namreč dojim in navadno niti nimam časa iztiskati mleka, adaptiranega mi pa tudi ne pride na pamet kupit, če obstajajo mlečne kašice.

Lp,

živa




Stran: [1]