Jane voziček (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Kaj potrebujem za novorojenčka?



Sporočilo


ribicau -> Jane voziček (4.11.2006 19:38:44)

Ojla!

Tisti, ki imate Jane vozičke (Slalom pro)v olivno zeleni-oranžni kombinaciji, kje ste jih kupil? Kar nekaj družinic sem namreč že srečala z vozički v taki barvi, ampak v Pikapolonici, kjer te vozičke prodajajo, pa takih sploh nimajo! A ste jih preko spleta kupili al kaj?

Hvala za odgovor

LP





ajdaN -> RE: Jane voziček (5.11.2006 16:33:35)

Mislim, da je to lanska barva in da so spomladi prodajali še stare zaloge. Letošnje barve so vse enobarvne in v kombinaciji s črno - zame dolgočasne.

Mogoče bojo naslednje leto kaj bolj živahne, ampak verjetno je to že prepozno zate ane.




ribicau -> RE: Jane voziček (5.11.2006 19:09:41)

Aja lanske so to, zanimivo. Ja do začetka januarja bi še nekako zdržali, potem pa bo skrajni čas, da gremo v nabavo.

Hvala




ajdaN -> RE: Jane voziček (5.11.2006 20:05:51)

Poskusi vprašati v Pikapolonici, če vejo kakšne bojo barve drugo leto. Ampak januarja sigurno še ne bojo imeli novih barv.

Jaz sem voziček kupila lani oktobra, pa imam barvo iz leta 2004[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image]. Zgleda pri nas vse prodajajo z nekim čudnim zamikom.




T in J -> RE: Jane voziček (7.11.2006 14:28:14)

Če si želite voziček Jane v lanskih barvah, morate zelo pohiteti. Jaz sem iskala tistega v modro- sivi barvi, pa je ena prijazna trgovka v Pikapolonici klicala po skoraj vsej Sloveniji, pa na žalost ni bilo celega kompleta več v isti barvi-vožicek, košara in jajčka. Je pa malo čudno, če kupiš vse v razlčičnih barvah, ne? Na žalost, pa so letošnje barve res vse enobarvne- ča vam je to všeč super, če ne ...




T in J -> RE: Jane voziček (7.11.2006 14:29:38)

Aja, še to sem pozabila, baje bodo tudi drugo leto enobarvni.




Stran: [1]