|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Je tukaj kakšna Velenjčanka?
9.11.2006 12:24:01   
blue sky
Živjo, punce!

A sem edina user posted image iz Velenja na tem forumu? Če je katera iz Velenja, se naj javi.

Lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Je tukaj kakšna Velenjčanka?
9.11.2006 12:29:03   
mojcapr
Nisem prava Velenjčanka, ampak od blizu.
Rodila pa bom v začetku aprila.

(odgovor članu blue sky)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Je tukaj kakšna Velenjčanka?
9.11.2006 13:10:56   
blue sky
Mojca, vidim, da bova obe zibali spomladi user posted image . Kaj je kaj novega v Šmartnem?

(odgovor članu mojcapr)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Je tukaj kakšna Velenjčanka?
9.11.2006 17:03:22   
piškotka
Tudi jaz sem iz Velenja. user posted image

(odgovor članu blue sky)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Je tukaj kakšna Velenjčanka?
10.11.2006 7:24:12   
blue sky
Piškotka, no, me veseli, da res nisem edina Velenjčanka tukaj. A mogoče veš, kje poteka materinska šola - v ZD?

(odgovor članu piškotka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Je tukaj kakšna Velenjčanka?
10.11.2006 14:46:30   
barmaz
Tudi jaz sem Velenjčanka, čeprav sedaj že par let živim v Šoštanju. Smo te pograšele na telovadbi v rdeči dvorani o kateri je bil že govor na tem forumu.
Materinska šola poteka v ZD (sejni sobi) in sicer je datume možno dobiti v ginekoloških ordinacijah. Jaz imam rok 4.2. in bom šla v materinsko šolo decembra. Sicer sem jo obiskovala že pri prvem otroku, a nič ne škodi vse še enkrat slišati. Prijaviš pa se lahko tudi na telovadbo na fizioterapiji v ZD. Jaz sem se za december.

Lp

(odgovor članu blue sky)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Je tukaj kakšna Velenjčanka?
13.11.2006 7:29:37   
blue sky
Barmaz, res je, da ne hodim k telovadbi v RD iz enega samega razloga - ob sredah delam do 17h. Škoda, da telovadbe ni kakšen drug dan. V materinsko šolo bo tudi treba počasi, sploh jaz, ki sem prvič user posted image .

Za telovadbo na fizioterapiji pa sploh nisem vedela. Moja G je rekla, da takšne telovadbe zaradi premalo udeleženk ni več v ZD. No, se bom še pozanimala kar pri njih. Res je, da vsak dan po službi hodim na sprehode, ampak telovadba mi pa tudi ne bi škodila user posted image .

Lp

(odgovor članu barmaz)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Je tukaj kakšna Velenjčanka?
21.12.2006 22:32:00   
tani33
Hojla punce!

A mi lahko zaupate kako je s telovadbo v RD?
In ali boste šle rodit v SG ali CE?

LEP VEČERuser posted image

(odgovor članu blue sky)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
VIDEO: Noro brcanje v trebuščku
video
Poglejte si nenavadno močno brcanje, ki ga je tale mamica doživljala v nosečnosti. Njen trebuh je dobesedno oživel, se p...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?