dišave za v omaro (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Gospodinjski nasveti



Sporočilo


Udb -> dišave za v omaro (14.12.2006 7:56:31)

Zanima me kaj date med oblačila v omaro, da lepo diši? Mam namreč stare omare in perilo začen po nekem času smrdet - obleke ne, ker jih vmes velikokrat perem, slabše pa je pri posteljnini in podobnem.




Anonimen -> RE: dišave za v omaro (14.12.2006 7:59:18)

[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image] Meni najbolj diši ko dam v omare sivko.Kupi se v takem žakeljčku.Sivka je tudi proti moljem,samo nekaterim ne paše ta vonj.




Anonimen -> RE: dišave za v omaro (14.12.2006 8:08:26)

tudi lavanda (sivka)




srki -> RE: dišave za v omaro (14.12.2006 8:38:00)

Nič, očitno je tako dober mehčalec, da tudi po daljšem stanju v omari perilo lepo diši.

Drugače pa imaš v DM-u cel kup stvari, ki se dajo v omaro, moj je za v službo imel neko dišavo Jasmina.




facka -> RE: dišave za v omaro (14.12.2006 8:51:47)

Živjo, v Mercatorju na Cikavi so imeli v tehnični trgovini take vrečke, ki jih lahko obesiš, meni osebno najlepše dišijo z vonjem po vaniliji. Po mojem jih še imajo, sem pa nekaj podobnega videla tudi v Hipermarketu, na polici nasproti igrač. Samo bodi pozorna, je taka full mičkena vrečka.

Lp, Lucija




MoonEve -> RE: dišave za v omaro (20.12.2006 7:15:54)

Jaz sem te vrečke kupovala v Mullerju, najraje z vonjem španskega bezga. [sm=9nebesa.gif] Naredila sem jih pa tudi sama: pri babici sem na vrtu nabrala meliso, ki se ji je nenormalno razrastla, jo posušila in jo dala v vrečke, ki sem jih naredila iz strganih najlonk (odrežeš cevasti del in na obeh koncih zavežeš). Je dišalo več kot leto.
Lahko pa napikaš klinčke v pomarančo in jo daš v omaro, baje to tudi molje odganja.
[image]http://www.drogart.org/forum/uploads/1165055918/gallery_4142_39_7980.jpg[/image]




gsatalema -> RE: dišave za v omaro (3.9.2014 18:24:26)

obnavljam temo...

Kaj dajete v omare z oblačili, pa v omaro za čevlje? [sm=smiley13.gif]
Mi imamo mamreč veliko omaro in polno čevljev....
Mogoče tudi kakšen predlog za domačo izdelavo dišave?




Stran: [1]