ČESTITKE VSEM MAMICAM (Polna verzija)

Forum >> [Partnerstvo] >> Družina in partnerski odnosi



Sporočilo


Katjuša & Daša -> ČESTITKE VSEM MAMICAM (8.9.2004 13:30:09)

ki ste se podale na novo življensko pot. :bravo:BITI MAMA. :bravo: Danes spoznavam kako zapleteno in težko je materinstvo, pa kljub temu polno radosti, veselja. Kljub temu, da večkrat na dan jokam od utrujenosti, razdraženosti ko ne vem več kaj bi naredila, če se otroček joka, pa ji ne znam pomagati. Ko probam vse varjante kako jo potolažit in sem na koncu brez moči - se vedno nasmehne. To me potolaži in me dvigne v nebesa 9nebesa da dobim zopet moči za nove izzive. Za dežkom vedno pride sonček. Res so cukrčki naši otročki.
Ne glede na vse jih bomo vedno ljubile in jim dajale vse. Oni pa bodo nam dajali moč.
:rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica:
Pohvale pa tudi vsem ki sodelujete v tem posebnem času, ki se meri čist drugač - z našimi otročki.

Katjuša




dory -> ČESTITKE VSEM MAMICAM (8.9.2004 13:31:44)

:ups: :)




Anonimen -> ČESTITKE VSEM MAMICAM (8.9.2004 19:04:56)

:love::love::)-:)-:duda::duda::)Joj pa še kako prav imaš!!Nikoli ne boš zadovoljna sama s seboj,kot mama večno se boš spraševala ali prav delam?sem dobra mama? sem ga prav vzgojila? kaj pa če bi drugače pristopila k vzgoji? vprašanja večna vprašanja večni dvomi:duda::duda:Težko je naše poslanstvo mamic.Delamo po svojih močeh,dajemo vso ljubezen pozornost svoj čas vse za naše otroke.Lep pozdrav Neva:sloncek:




Nataša R. -> ČESTITKE VSEM MAMICAM (10.9.2004 21:11:09)

:duda:9nebesa:angel:




TARA in MAJ -> ČESTITKE VSEM MAMICAM (17.9.2004 13:11:05)

;):bravo::bravo::sloncek:




drejci -> ČESTITKE VSEM MAMICAM (17.9.2004 13:23:09)

Drage mamice,:love:
vedno naj vas spremlja misel, da ste najboljše mamice na svetu, ki se maksimalno trudite in razdajate za svoje malčke:love:
In mislim, da je ljubezen do otročkov in njihovega vesalja in nasmeha 9nebesa močnejša kot 100 neprespanih noči in ostalih problemov,...a je tako??

Lep pozdrav vsem Vam in Vašim pikicam

:rozica:




Stran: [1]