Pižama, ki se zapenja na hrbtu (Polna verzija)

Forum >> [Otrok] >> Čvekamo o naših otrocih



Sporočilo


Tula -> Pižama, ki se zapenja na hrbtu (9.1.2007 9:49:53)

Živijo, punce!
No, ker se je naša 18-mesečnica odločila, da ne bo spala v vreči, pa tudi pajac-pižama ji ni po godu, me zanima, če je katera kje videla takšno pižamo, ki se zapenja na hrbtu? Najbolje bi bilo, če bi bila na zadrgo, ker se gumbi takoj odpnejo.
Vseh idej bom vesela!

Lep dan še naprej, v MB je full sonček! :-)




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (9.1.2007 10:08:57)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Tula -> RE: Pižama, ki se zapenja na hrbtu (9.1.2007 10:13:18)

nalin, živijo!
v mislih imam še vedno pajac-pižamo, samo z drugačnim zapenjanjem, ker si tamala vse zna sama sleči, tako da klasična pižama, žal, ne pride v poštev.




*pepelka* -> RE: Pižama, ki se zapenja na hrbtu (9.1.2007 10:16:53)

Tudi mi imamo podobne težave, le da smo še mesec mlajši. Naša sploh noče spati v spalni vreči. Do poletja to ni bil problem, poleti je bila tako le v bodiju, ali pa v pižami, sedaj pa noče nazaj v vrečo. Imamo pa pajaca, ki ga na zadrgo zapenjamo na hrbtu. Ker sem ga dobila,  ti ne znam povedati kje je bil kupljen.




Anonimen -> RE: Pižama, ki se zapenja na hrbtu (9.1.2007 10:21:54)

Saj lahko kar navadnega okoli obrneš, da se zapne na hrbtu, pa je. Pa vrečo tudi.




BLAŽIKA -> RE: Pižama, ki se zapenja na hrbtu (9.1.2007 12:14:38)

Mi smo takšne pižamice kupili v Avstriji v c&a. 




Tiamo -> RE: Pižama, ki se zapenja na hrbtu (9.1.2007 12:31:35)

v Leclerku sem jih videla




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (10.1.2007 14:34:06)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




taška30 -> RE: Pižama, ki se zapenja na hrbtu (10.1.2007 15:50:25)

IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

Saj lahko kar navadnega okoli obrneš, da se zapne na hrbtu, pa je. Pa vrečo tudi.


[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image]Splišni, ponavadi so najboljše rešitve tiste najbolj preproste.

A veš, da jaz enega žakeljčka sploh ne uporabljam, ker ima spredaj zadrgo in si ga je že večkrat odpela in slekla, pa mi ni užgalo, da ga lahko obrnem okrog.[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/jezicek.gif[/image]

Hvala, faca si!




Stran: [1]