Žalostna (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Čvekanje v pričakovanju



Sporočilo


temboli1 -> Žalostna (18.1.2007 8:56:31)

Jest sem pa kr neki ful žalostna, v službi vsi kar naprej samo nekaj hočejo, samo daj daj daj, jest pa sem že čisto utrujena, izžeta. Tempo je nor, ne dohajam ga več.

Zdi se mi da nobeden ne razume, da je drugače z nosečnico, kot z nekom, ki to ni.
Vsak dan komaj čakam, da grem domov, da se uležem, da imam tišino in mir okrog sebe. Na živce mi gre hrup na cesti, ljudje, ki se zaletavajo vame na avtobusih, smrad iz njihovih ust, pazduh. Včasih sem kar vesela, če imam zamašen nos in nič ne voham.

Lp




muška -> RE: Žalostna (18.1.2007 9:25:24)

Vzami si kak fraj dan pa bo bolje




Alisa -> RE: Žalostna (18.1.2007 9:52:04)

Jaz ti tud priporočam da si vzameš kakšen dan frej. Je pa neki čas v nosečnosti ko ti gre res vse na živce, si brez energije in izmučen.
Srečno




Sisy -> RE: Žalostna (18.1.2007 9:58:18)

Dobrodošla v klubu! Tudi meni se dogaja da komaj zdržim 8 ur,po 12 uri sem že izmučena kot vol,vstajam ob šestih zjutraj,že zbudim se utrujena,potem pa še delat,pa kup zadev za reševat v službi kjer moraš bit skoncentriran jaz bi šla pa najraje ležat...Da ne omenjam zamašenega nosa,bolečih sinusov,slabosti....Ampak v službi tega enostavno ne vidijo-zanje mora bit delo narejeno in to je to....

In kaj sem naredila ko res nisem mogla več?

Šla sem do zdravnice pa na bolniško-vsaj za kakšen teden da se spočijem in pridem k sebi....

Svetujem ti da storiš enako!

Drži se!




Stran: [1]