VOZIČKI (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Kaj potrebujem za novorojenčka?



Sporočilo


tejč -> VOZIČKI (13.9.2004 13:17:28)

Vem, da je zguljena tema, pa vseeno- vozički Hauck. Dobre izkušnje? Kako priporočilo? Kupovala bova voziček za začetek-recimo, da bo otrok majski. Recimo zato, ker sem čisto na začetku...
lp in hvala.
Urša, kerga haucka imate vi?




dory -> VOZIČKI (13.9.2004 13:23:52)

Mi mamo od haucka asahija scirocco 4...hud vozicek...res ga loh pohvalim...sploh mi je dobr k grem loh u gozd po vseh nemogocih poteh brez problema...


papa




mala maja -> VOZIČKI (13.9.2004 13:24:42)

Mi mamo Hauc Olyp s 4 kolesi (napihljivi)

:bravo::bravo::bravo: ni pa primeren za manjši avto(v gofa gre v cliota ne, v R5 ja, v 260 levčka tud)-tok je prizkušeno




Urša -> VOZIČKI (13.9.2004 16:46:12)

Tejč, mi imamo Hauck Alaska. ;) Ta ma tavelika kolesa, pa ga mamo bl za domače sprehode po naravi, za v mesto pa Hauch Shopper, ki smo ga kupil zarad lupince-je bil v kombinaciji in seveda smešno nizka cena. :love:




bori -> VOZIČKI (14.9.2004 8:41:26)

Živjo, se še jaz malo razčvekam na to temo - so mi pač Haucki zelo "sedli". :)-:)- . Pred 3 leti (moja 9nebesa jih ima zdaj 2,5) sva z lubijem kupila jet -a, marelo z lupinico. Po dveh letih non-stop (kar pomeni cca 4 km vsak dan - še vedno) je ne vidim napake in okvare razen 3 polomljenih dežnikov (ne od Haucka), kar pa priča ne o ne-kvaliteti, ampak samo o naših pohodnih vsakdanih in "živi" punčki. Kljub temu, da nekatere punce pravijo, da za dojenčka marela ni primerna, s čimer se načeloma strinjam, sem jaz to rešila s podloženo brišačo v sredini ležišča. Malo me je motilo to, ker nisva kupila vreče, smo pa nabavili tak super debel kombinezon :bravo::bravo::bravo: in hodili okoli Postojne tudi pri - 10 C. Ker načrtujemo še eno :duda: in bomo že obstoječi voziček rabili še naprej, si bo mami za "luksuz" (resnično ne zaradi potrebe, ker je res ni) kupila še Haucka trikolesnika Cruiserja. Torej o teh vozičkih le najboljše. Morda ti za potrditev kakovosti povem še da so košek, nahrbtnik in zložljiva posteljica od Haucka tudi preskušeno dobri.

Jej še preveč brbram, bom končala. :miska::miska::miska:

lp, BOri




tejč -> VOZIČKI (14.9.2004 12:25:07)

O, ****l hvala. Kakšne so pa kej cene (mogoče) v Avstriji teh Hauck-cev?
hvala.




tejč -> VOZIČKI (14.9.2004 12:25:28)

Beri: FUL HVALA.KHM!!!




mala maja -> VOZIČKI (14.9.2004 12:40:24)

mi smo bli prejšni četrtek.

Kolikor sem jaz gledala v Toy-su so bili vsi vozički vsaj 20% cenej kot pri nas.





tejč -> VOZIČKI (14.9.2004 12:44:01)

Ej, mala maja, kje? V Grazu? Jaz pojma nimam o Avstriji-kje in to. A poveš malo več, prosim?




mala maja -> VOZIČKI (14.9.2004 13:01:20)

Mi hodimo v Celovec:ups::ups:

Za trgovine v Grazu nimam pojma.....




tejč -> VOZIČKI (14.9.2004 13:05:10)

Aja, pa vseeno, kje v Celovcu? Ne v centru, kaj?




Anonimen -> VOZIČKI (14.9.2004 13:13:12)

Mi smo imeli dva Hauckova vozička. Eden je bil težek najmanj eno tono, da ga nisem mogla nesti po petih stopnicah v blok, ko smo se preselili, ko je bil Tibor star 4 mesece.
Nato sem kupila novega Haucha - trikolesnika, ki je izredno lahek, čisto vseeno, če jima sprednje kolo z naklonom, ker sploh ne veš, kdaj zaviješ.
Ampak pri nasonjačih pa pri obeh vozičkih res nekaj ne štima. Ko sem ga v trgovini posadila v Quinnyja, se mi je zdelo, da neprimerno bolje sedi. Kar vgnezdil se je. Ampak so bili predragi.
Na koncu pa Tibor itak v nobenem vozičku ni hotel sedeti dlje kot pet minut, kaj šele spati. Tako da pri nas voziček ni odigral tako pomembne funkcije kot denar, ki smo ga zmetali zanj.




mala maja -> VOZIČKI (14.9.2004 13:13:59)

mi če pridemo iz Ljubelja je tako.

pelješ se kar naravnost skoz(čez tavelik most preko Drave, pa naravnost (skoz) da prideš v Celovec. Maš vse na eni cest(taglavni).

No za TOY-sa zaviješ pri mcdonadsu levo in naravnost da prideš do Kike. Na križišču zaviješ levo in takoj za Bencinskim servisom je Toy`s`rus. Tko pol maš na kupu KIKO in Toysa, pa še en kup trgovin.(aja je v industijski coni, pa sej če vprašaš vsi vejo kje je to)

Če pa hočeš iti v Spar se pa pelješ po taglavni cesti naravnos mimo mcdonalds in je na levi strani.

Zdej sem bolj tako tako razložila:zmeden::zmeden:

Ne vem jaz sem od mejhnega precej v Celovcu pa se kar znajdem tam.

lp mala maja




tejč -> VOZIČKI (15.9.2004 12:46:48)

Mala maja, najlepša hvala, sem si prepisala.




Stran: [1]