|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   nenadna menstruacija
2.2.2007 16:24:22   
Mannca
Pozdravljene!

Ne vem, kaj se z mano dogaja, zato prosim za pomoč. Imam zelo neredne menstruacije (cikel traja od 45 - 70 ali več dni). Sedaj pa se je pojavila krvavitev po 14 dneh - ne vem, ampak ne morem imeti kar naenkrat menstruacije po 14 dneh, odkar je minila zadnja - ali pač??? Včeraj je bilo malo opazno, ponoči nič, sedaj pa je opazna kot šibka oz. skoraj normalna menstruacija.
Ali se je že kateri zgodilo kaj podobnega? Jaz sem čisto panična in ne vem, kaj naj naredim. Bi morala poklicati ginekologinjo?
Naj povem še to, da se že več kot pol leta z možem trudiva, da bi zanosila.

Najlepša hvala za vsak odgovor!

Lep vikend!

mannca
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: nenadna menstruacija
2.2.2007 16:29:47   
Anonimen
Tudi meni se je že to zgodilo.Ni bilo nič drugega krivo kot hormoni.Če te skrbi pokliči svojo G,sploh če imaš bolečine.

(odgovor članu Mannca)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: nenadna menstruacija
2.2.2007 21:59:41   
Ayo
Hojla Mannca!

Tudi meni se je ze podobno zgodilo pri enako nerednih M, kot jih imas ti!
Ne skrbi, nic ni neresljivo, vzrajaj pa pri g, da te zacne resno obravnavat. Jaz sem kar cakala in cakala, da se je odvrtelo tisto magicno leto, kot pravijo, ceprav sem mnenja (kot je rekel tudi Pusenjak), da ce je problem ze sam po sebi ociten, imamo vse razloge za "mimo vrste". user posted image

Pa srecno! user posted image

(odgovor članu Mannca)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: nenadna menstruacija
4.2.2007 21:55:56   
Anonimen
Pozdravljena!
Tvoj ciklus zagotovo ni normalen (s tem mislim tvoj reden ciklus). Enostavno predolg je. Kako to, da ga tvoja ginekologinja ni uredila že preden si želela zanostiti.
Prehitra menstruacija pa je ponavadi zaradi stresa, glede na klimatske razmere pa je možno, da se tvoje telo  pač  tako odziva. Že nekaj let nazaj sem imela konstantno menstruacijo na 14 dni, ki je trajala 7 dni in bila povr tega zelo močna. Menstruacija me je čisto  izčrpala. Iz tega razloga mi je g. predpisala ene tablete, ki sem jih kasneje jedla še 6 mesecev. tako sem imela urejen ciklus.

P.s. tudi moja menstruacija je bila hitra... 14 dni...mislim, da je krivo vreme

(odgovor članu Mannca)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Bolečine - znak, da je treba prisluhniti t...
Prisluhnite svojemu telesu, ko vas z bolečino opozarja, da je nekaj narobe.
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?