obiski bolanih otrok (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


MINEJA -> obiski bolanih otrok (17.9.2004 11:45:10)

Joj, kako sem jezna, ko k nam hodijo na obisk mamice z bolanimi otroki in nič ne povedo, da je otrok ravnokar prebolel virozo ali kaj podobenga ... Sama nikoli ne grem na obisk. Če sem sama bolana ali če je bolan naš pikec ne grem nikamor oz. k nikomur prenašati bacilov ...
Pa ve? Kakšne izkušnje imate s tem?

:sloncek::sloncek::sloncek:

Čim več zdravja ...




Lenny -> obiski bolanih otrok (17.9.2004 11:47:22)

:grrr: :grrr: :grrr: Tudi mene to tako razjezi! Mali je čisto brez potrebe februarja dobil bronhitis, še pustovanje je imel pokvarjeno, ker nam niso povedali, da imajo bolanega otroka doma. Se povsem pridružujem tvojemu mnenju!




TARA in MAJ -> obiski bolanih otrok (17.9.2004 12:51:17)

SE STRINJAM S TEBOJ:sloncek::sloncek::sloncek:




malika -> obiski bolanih otrok (17.9.2004 13:02:57)

Eni so res totalno brezobzirni.




Anonimen -> obiski bolanih otrok (18.9.2004 0:33:52)

No ja, k meni je tašča prišla na obisk, ko je bila še zmeraj na antibiotikih zaradi angine... David je pa bil star šele 10 dni!!! Pa nama je prej, preden je prišla, zatrjevala, da je že zdrava... :hudicek:




Anonimen -> obiski bolanih otrok (18.9.2004 8:17:27)

:)-OJLA!!!No jaz sem bila za nekatere kar malo nesramna,pa so mi oprostile ker me poznjo,enostavno sem jim rekla da naj ne hodijo z bolnimi otroci k meni.Sicer pa so tudi same od sebe vedele da tudi njim ne bi pasalo,da jim nekdo brezveze okuži zdravega otroka.Ko je bila Katja majhna,je od kolegice sin imel vodene koze,pa sem se prijavila k njej na obisk.Najprej je mislila da sem trčena pol pa sem ji razložila da želim da jih dobi tudi hči,tako da se rešimo čim prej preden bo velika in v šoli.Splošno znano je da otroške bolezni lažje prebrodijo majnši otroci.No pa ni uspelo se ni nalezla šele v mali šoli jih je dobila,še vedno v pravem času8);):)-:love:Papa




Stran: [1]