Ambulanta za razvojno nevrologijo (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček >> Razvoj otroka, razvojna ambulanta



Sporočilo


maja1488 -> Ambulanta za razvojno nevrologijo (24.2.2007 10:58:16)

A je katera svojega dojenčka peljala v tole ambulanto? kako zgleda pregled, koliko časa traja...???




lojzika -> RE: Ambulanta za razvojno nevrologijo (24.2.2007 16:22:19)

Tole je skoraj tako kot navaden sistematski pregled, traja pa cca pol urce




bipsy -> RE: Ambulanta za razvojno nevrologijo (24.2.2007 16:57:05)

Pozdravljena!

Prebrala sem na mamini čvekalnici,da si omenjala da imate ta pregled zaradi suma na motjo s presnovo.Zanima me,kako so to ugotovili,namreč mi imamo tudi nekakšen pregled v marcu,baje odvzem krvi in urina.




maja1488 -> RE: Ambulanta za razvojno nevrologijo (24.2.2007 19:06:53)

Če po pravici povem nimam pojma. V torek sva bile v razvojni ambulanti. Tamala ima 5 mesecev. Zdravnica nama je rekla, da ona dela takpo, da otroka pošlje zgolj preventivno v nevrološko ambulanto na pregled. Danes pa sem po pošti dobila napotnico iz pediatrične in na njej piše tole o motnji v presnovi. Pol sem pa po internetu brskala, pa nisem nič našla, kaj naj bi to sploh bilo.
Našla sem samo motnjo v presnovi živil, ni mi pa jasno, kaj ima to z razvojem otroka. Mogoče sem sam mal butasta [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image]




bipsy -> RE: Ambulanta za razvojno nevrologijo (24.2.2007 19:22:22)

se popolnoma strinjam s tabo,itak ti nihče nič ne pove,samo izvid dobiš,pol se pa znajdi.Skratka nas so tudi iz razvojne poslali v pediat.kliniko v Ljubljano,in so mu tam vzeli vzorec urina,pol sem pa po skor dveh mesecih dobila izvid,da se pač mormo ponovno zglasit gor,za ponovni pregled urina.No upam,da je le lažen preplah in da bo vse vredu,in pri tvoji pupi in pri mojemu korenjaku!!!




maja1488 -> RE: Ambulanta za razvojno nevrologijo (24.2.2007 21:29:19)

Kaj pa sploh je točno motnja v presnovi? Meni to ni nihče nič razložil. Na kaj vpliva...?




sju -> RE: Ambulanta za razvojno nevrologijo (25.2.2007 15:34:42)

me zanima kako prodem do slik rokovanja ki jih je objavila Krištofinja?

Hvala za pomoč.




Stran: [1]