romci, avtosedež (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Kaj potrebujem za novorojenčka?



Sporočilo


willma -> romci, avtosedež (24.9.2004 21:03:23)

Ola!
Eno vprašanje imam za vas.
Namreč, naši sosedi so kupili Kiddy life plus in niso zadovoljni z njim:zmeden:
Otrok jim namreč, ko je nemiren, med vožnjo leze dol. Pravi, da ji manjka, da bi bil otrok še fiksiram med nogami, tako da ne bi mogel zlezti dol.
:zmeden:
Kako je vaša izkušnja s tem?
Sicer še nekaj časa ne bomo kupili večjega, vendar že razmišljamo in spremljamo kateri je primeren, varen, ...

Hvala
lp
:angel:Kolenci:hudicek:

ps: glede na to, da Žan pridobiva več kot kilo na mesec se lahko zgodi, da ga bomo kupili prej kot pa je načrtovano:)-




Ro-La -> romci, avtosedež (24.9.2004 22:33:10)

Lanej nikamor ne leze. Pa v tem avtosedežu še nikoli ni bil nemiren, ful mu paše v njem čičat in takoj zaspi. V lupinici pa je bil cel :hudicek: .
Ni mi jasno kako lahko dol leze? Zgleda, da bo treba Laneja med vožnjo malo razkurit, da bo začel....pol pa bomo vidli kam bo zlezel:)- .
Mi smo zaenkrat ful zadovoljni.

Bo treba še Beti1 povprašat kako je pri njih.

Lp R&L




gali -> romci, avtosedež (27.9.2004 23:21:51)

Naj še sama povem svoje izkušnje.Mi imamo tudi te sedeže in so nam po pravici povedano tudi prvič dol bežali,to pa zato ker jima nismo naštimali višine ramen,kateri je bil za njiju premalo visok in jih je dol tiščalo.Po prvi probi naštimali in zdaj ok.Sem pa drugače mamica dveh dvojčkov,ki ji včasih :duda::duda: dopuščata da se malo vmeša v kakšen forum.Lp




Stran: [1]