RE: Marčevke 2007 (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Starši čvekamo



Sporočilo


thaiss -> RE: Marčevke 2007 (5.5.2007 22:45:09)

IZVIRNO SPOROČILO: simonka

Tinaaja ti si pravi računalniški mojster. Kako si sparvila svojo princesko pod tvoje ime, pa še kako se slikice menjata.

Hvala za pomoč


Tinaaja tudi jaz rabim pomoč pri fotkah [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/jezicek.gif[/image]
pa CDje tudi!!!!

Sončenje - jaz sem v lekarni kupila kremo od AVENE zf 50 (brez barvil itd) cena pa cca 23€

Klobučki - jaz sem tudi gledala enega lušnega v BC sam mi je blo toomuch 17€, pa sem dobila še lepšega
(s šiltkom) v OKAIDIju - 6,5€
evo ga:
[img]http://shrani.si/files/1001891zshb.jpg[/img]
[img]http://shrani.si/files/frajercekzsic.jpg[/img]

Čestitke Žigcu in Viti za 2mini [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/torta.gif[/image]




thaiss -> RE: Marčevke 2007 (5.5.2007 22:46:06)

oopsss Tinaaja, bom probala una navodila ki si prilepla, upam da mi uspe ker sem tko-tko pri teh stvareh!!




Anonimen -> RE: Marčevke 2007 (5.5.2007 22:52:49)

Sonchek - prima fotografije, se vidi, da ste se imeli fajn. A lahko poves, kam ste sli na morje oz. koliko casa ste se vozili tja in kako je pot potekala. A ste se kaj ustavljali vmes?
Mi gremo cez slabih 14 dni na pot, ki brez vecjih postankov traja 8 ur.




Pikca -> RE: Marčevke 2007 (5.5.2007 23:19:48)

Ojla!
Sezam, urskas in klavdyk - cestitke za 2 mesečka[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image]
 
Uf, smo imeli kar naporen dan; dopoldne smo šli v Kamnik po novo ključavnico za vhodna vrata, ker je mož izgubil ključe (ko smo prišli domov, smo jih seveda našli[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image]), pa še mal smo v Pikapolonico skočili. Živa že prekaša mamico pri zapravljanju[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/jezicek.gif[/image], si je izbrala ena frajerska sončna očala, kapico, klobuček in torbico za zraven... pa še marelo v obliki pikapoke je hotla met. Za tamaučka sem pa tudi eno luštno kapico s šildom št. 41 našla. Pa nekaj štumfkov, pa smo bli na 70 eur[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/hudicek1.gif[/image] - moja magična cifra, ko kupujem za tamala dva[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image]. Popodne pa je bil dež in smo bili notri, sta bila oba ful naporna... tavelka se je spomnila 1001 aktivnost, tamau bi stalno vlekel... sem čist hin.

Za pon.  srečanje v tivoliju še ne vem... bi se mogla z mojim zmenit, da mi pusti avto... sam je mali začel nekaj kihat, ne vem, če se ni nalezel prehlada. Bi pa vas pa res rada vidla...

nočko, Pikca




Lana 22 -> RE: Marčevke 2007 (5.5.2007 23:21:24)


Draja
, če bi dojila mi je pediatrinja razložila da je treba ukiniti vse mlečne izdelke (kar je itak jasno) ter biti zelo ampak res zelo pozoren na skrito mleko ki se skriva v paštetah, hrenovkah,... ter da je na nekaterih živilih  na zadnji strani kjer so zapisane sestavine vse zapisano bolj "ohlapno" ,.... Uglavnem če bi dojila bi mogla biti zelo dosledna, sicer sem dobila napotnico v pediatrični za dietno kuhinjo, vendar niso povedali nič pametnega, tko da se je boljš obrniti na kako mamico na tukajšnjem forumu "alergije", obvladajo [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image]. Glede Novolacka pa so mnenja full različna v pediatrični so mi ga odsvetovali, naša pediatrinja pa se ni opredelila. Ampak itak so mojmu napisali napotnico za 1leto tko da nam mleko dajajo na recept, sploh nisem vedla ,da ti zdravstvo plača mleko - določeno število. Sem pa po eni strani bolj vesela, da je dobil alergijo takoj, kot pa če bi jo dobil pri 2 letih ali več, ko bi že vedel kaj je čokolada in jo kar naenkrat ne bi več smel... tko so mene zdravniki potolažili.

Jjasna upam, da bo vse vredu [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/pikapoka1.gif[/image]za Jureta.

Še tri dni pa bo moj sonček star že 2 meseca, mi kar ne gre v glavo........vse gre tako hitro. Šibam pančkat, vsem čim mirnejše nočke.....




sezam -> RE: Marčevke 2007 (5.5.2007 23:49:41)

Pa je 2. mesec za nami. Kako gre hitro čas. Hvala za čestitke.

A se lahko malo považim. Mi smo včeraj ponoči spali od 22. - 8.30 v enem kosu [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image][image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image] Pa čez dan je tudi dosti spal. Sem ga danes pustila spati v sobi in je boljše. Do sedaj sem ga imela čez dan v kuhinji, pa ga je očitno začel ropot motit. Zunaj pa je PK, ga nič ne moti.

Mustela - A za obraz so prav posebni robčki?
sonchek - [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image][image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image] super, da ste uživali na morju.

Mi smo pa danes spet "feštali". Smo povabili kolege z otroki in smo jim predstavili našega Žigeca, pa še tortico sem naredlila za Anin rojstni dan, ker je takrat nismo (mami ni bila več sposobna za fešte, ker smo čakali, da Žiga "potrka" [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]). Tako, da nas tole kislo vreme ni nič motilo [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image]




tinaaja -> RE: Marčevke 2007 (6.5.2007 7:05:21)

jutro mamice,
bom spet prva[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image] jah, mi smo zgodnji, racunalnik pa zraven prostora za dojenje, tko da je treba zdruzit prijetno s koristnim [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/jezicek.gif[/image]
moja crna princeska pa vzgaja na glavici blond laske [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image] me prav zanima, kaksna bo [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]
aja vrtec - dobila sem komisijski vprasalnik, zaenkrat samo od enega vrtca. in potrdit ga moras dat v sluzbo..  se mi ne da tja hodit, bom kar poslala.

Mustela - A za obraz so prav posebni robčki?  Ja- vlazilni robcki za ciscenje obraza.

Thaiss- ce ti ne bo slo z avtarjem, ti lahko pomagam.

Pikapola, postanke je kar treba delat - dojenje, otroka iz lupinice dat, to itak boste a ne :) sabo pa met dudico, igracko, kaksni ninico, pa bo.





tejčica -> RE: Marčevke 2007 (6.5.2007 9:09:19)

Jutro!

Pri nas noč kot ponavadi - SUPER! Me prav razvaja ponoči naše dete. Sicer pa že čez dan vse notri prinese, da mami zvečer samo dol pade. Je sedaj tak mir pri nas, kot da sem sama doma. Taja gleda Živ žav, Vid in moj pa še spita.

Tinaaja, ti pa vedno dan otvoriš pri marčevkah. Pridna, pridna.

Sezam, 10 ur in pol v enem kosu!!! Sicer imamo tudi mi lepe noči ampak te vaše so pa že več kot idealne. Bravo Žiga![image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley32.gif[/image]

Pikca, tole z zapravljanjem mi je pa zeloooo poznano.[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image] Jaz sem trenutno navdušena nad trgovino IDEXE. Imajo ful luštkane cotke in sem bila v zadnjih desetih dneh tam trikrat in zapravila več kot 100 E. Vedno rečem da grem kupit nekaj zase, potem pa pristanem v trgovini za otroke. Če kupim kaj za malega moram obvezno še za Tajo in se hitro nabere. Praznih rok pa itak ne smem ven.[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley9.gif[/image]

*sonchek*, super slikice. Fino da ste uživali in nabrali energijo. Malim pa te spremembe klime običajno res dobro denejo. Ko smo šli mi na Gorenjsko, je Vid tudi cele dneve spal, drugače pa samo v vozku mrkne čez dan. Bomo mogli več šibat naokrog.

Simonka, čestitke tvojemu Jakcu za dva meseca.[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/metulj.gif[/image]

Jjasna, upam da ne bo nobenih težav zaradi klopa.[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/pikapoka2.gif[/image]





tinaaja -> RE: Marčevke 2007 (6.5.2007 9:36:10)

Jakec  [image]http://www.ani3.dk/blinke%27s02/yg61.gif[/image]    [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image][image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image][image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image]




skačica -> RE: Marčevke 2007 (6.5.2007 9:58:02)

Dobro jutro!

Mah, sem jaz tud vsako jutro zgodnja, tam nekje ob sedmih sem obvezno že auf[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image]. Blagor vam, ki prespite cele noči, pri nas so to samo moje pobožne želje, ki pa jih Iza nikakor noče uslišat[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/jezicek.gif[/image]

sonchek- mi gremo tudi v Malinsko, sicer šele julija. Je fino tam? Jaz sem sicer bila samo enkrat v Njivicah pa je bilo ok. Drugače sva hodila bolj v južno Dalmacijo in te otoke tu na začetku slabo poznam.

jjasna tudi jaz upam, da ne bo nič narobe zaradi klopa.Mi imamo hišo ob gozdu in me je prav groza zaradi klopov. Jo bom sigurno dala cepit, ko bo dovolj stara. Moram bratranca vprašat kdaj.Ga je nečakinja že dvakrat pri nas staknila, ni pa bil noben strupen.

šoping- mož je včeraj zguncal 90 eurov pa ni nič pametnega domov prinesel. Še dobro, da sem jaz doma ostala, ker bi drugače zapravili še več.
Sem tud neozdravljiva zapravljivka, še dobro da je dragi bolj varčen[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/jezicek.gif[/image]




Dajadada -> RE: Marčevke 2007 (6.5.2007 10:31:56)

Sezam, važička[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/jezicek.gif[/image] Podiraš rekorde[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image].

Pa kako vam to rata, da se ne zbudijo vmes. Naš se še vedno prebuja na 2-3 ure, pa po moje ni lačen, ker je tudi čez dan na dve uri na joški. Sem nekje brala, da naj bi jih odvadili tako, da jih ne vzamemo ven iz posteljice in jih ne podojimo, ampak jih poizkušamo na hitro uspavati s prepevanjem, zibanjem. Sem samo enkrat probala pa je bilo tako vreščanje, da se zdaj ne upam več. Rajši podojim in zaspim nazaj kot pa da se čisto razbudi in smo potem pol noči pokonci. Ampak enkrat te dni bo treba spet malo probat[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley13.gif[/image].

Tinaaja, a ti imaš prav prostor za dojenje? Mi se dojimo vsepovsod, kjer nam v tistem trenutku paše, na postelji, na stolu, na kavču, pred hišo na klopci - samo stoje še nismo, ampak sigurno tudi to še pride[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]. 

Vrtec, joj, joj, jaz še vedno nisem izpolnila vloge. Že dva tedna prelagam obrazec, enga si moram pa še sprintat, pa ni bilo kartuše...zdaj jo pa že nekaj dni imam doma, pa ne vem kam jo je možek spravil.
A je treba poleg vloge še kaj poslati?





amy26 -> RE: Marčevke 2007 (6.5.2007 10:32:43)

Pri nas smo tudi bolj zgodni, Aleks se zbudi že ob 6.15 in potem ga pustim v pojstli tam do sedmih in pol ga moram dvigniti ker se že ful dere mama, mama,...[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/jezicek.gif[/image] Ela je pa kar pridna zadnje čase, spat hodi tam ob 21.30 in spi prvo rundo 4 ure torej do 2, se podoji in do 5.00, jemo in spet spanje, tako je dopoldne. Popoldne je pa kar pokonci, oz. zaspi mal z dudo, če smo pa zunaj pa itak vse prespi.

Pikice na obrazku so že veliko bolje, edino na prsih in trebuhu jih ima še ful, mal so se celo razširile, tako da gremo jutri spet do P da vidimo kaj bo rekla.

Jaz sem tudi nora na male cunjice, če grem v shoping vedno kupim kaj za Elo pa seveda še za Aleksa pa nekaj za sebe, še dobro da ne hodim vsak dan v shoping ker bi bankrotirala[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/jezicek.gif[/image] 




amy26 -> RE: Marčevke 2007 (6.5.2007 10:35:04)

Jaz najraje dojim leže, ker če sede Ela komaj golta sploh ko začne ful teči, pa tudi ona ko jo položim na spalnico že pridno čaka da dobi svojo zizo[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




tinaaja -> RE: Marčevke 2007 (6.5.2007 10:53:13)

Tinaaja, a ti imaš prav prostor za dojenje?


[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/jezicek.gif[/image][image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/jezicek.gif[/image][image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/jezicek.gif[/image] Hehe ja pa ne.. Midva z mojim imava vsak svoj prostor na kavcu, tko da v 95% dojim tukaj, ostalih 5% je pa v pojstli [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image] Na mizi zraven pa je racunalnik [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]

Vloga za vrtec
- jaz sem samo izpolnila in poslala. Pri komisijskem vprasalniku pa moras dat potrdit v sluzbi [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/hudicek1.gif[/image], nimam pojma zakaj..








A-N-J-A -> RE: Marčevke 2007 (6.5.2007 11:05:14)

Kakšen beden dan[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley21.gif[/image].Naša Ela je tečna k drek,jo je mogu oči vn odpelat,ker je ni blo več za prenašat.Me kar skrbi jesen in zima,ko nismo cel dan zunaj,bomo znorel[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley29.gif[/image].
Borči spi,sem ga komaj spat spravla,ker ni bil lačen in sploh ni mogu zaspat-revček.No pol sem ga mal na tesno povila,ga mal ponosila,pa ena Huda mravljica je padla pa je mrknu[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image].Seveda se je vmes zbudu,fajn rignu,pa bruhnu zdaj pa spi svoj lepotni spanec.
Dajadada midve sva na istem 2-3 ure,boh ne daj kej več potegnt[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley13.gif[/image].Sem pa jaz od včeraj novo tehniko uvedla-če ne mine 3h mu ne dam joške ampak 1dcl čaja.Pa je blo včeri kar bl znosno.Sem ga dala ob pol 9-h spat(prej je pa neki tečnaru),pol sem ga pa hotla okol 22h podojit,ker je začel neki stokat,pa ni niti usta odpru.No in pol je spal do 20 do 2-h.Naprej se je pa na 1h zbujal[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley13.gif[/image].
Tivoli-joj če bo približno takle vreme kot danes ne vem kaj bo s srečanjem.Men v bistvu ni tok za sedet,jaz bi se rajši mal sprehajala,pa špeh dol metala[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image].
plenice-vse se pogovarjate o enih 2.Mi smo že 3-ko nabavli in je super.2-ka mu je bila okol nogic preozka,pa sem kar 3 vzela.Je pa čist drug dizajn,z elastičnimi pasovi-res super.To govorim za Fixies,ja pa ta vijolične sem vzela-extra class[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image].




skačica -> RE: Marčevke 2007 (6.5.2007 12:09:02)

dajadada, men se zdi, da morš nest v firmo vlogo, da ti potrdijo, da si tam zaposlen. A sem brcnila v temo? Naj one povejo, ki že imajo kakega otročka v vrtcu. Men je tko rekla svakinja[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image], zdaj sem pa v paniki, ker mormo vloge oddat do petka ta teden.Kar pomeni, da bom en dan mogla spokat v LJ, da mi to potrdijo.

ANJA,jaz tud ne vem kdaj bo mala kaj potegnila in bo spala v enem kosu mal dlje kot zdaj. Pa še to, da jo je treba nazaj uspavat tako, da jo nosim po sobi gor in dol je čist adijo, če jo pa ne pa gode, jokca, jamra pol pa plane v jok[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image]
Če jo nosim zaspi nazaj kar hitro.
plenice- jaz sem šele sedaj prešaltala na 2, do včeraj smo uporabljali 1, imam pa DM Babylove. Bog ve, kdaj bo naša imela trojkico. Je pa res, da ji je dvojkica bolj prav, kot ji je bila enka in je bil skrajni čas, da smo kupili 2. Tišči jo pa nikjer nič.




*sonchek* -> RE: Marčevke 2007 (6.5.2007 14:10:03)

Ojla!

No, našemu mulcu se kar precej pozna ponovna sprememba okolja - spi namreč non stop [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image] Ponoči se je zbudil le 1x (ob pol petih, spat je šel malo čez osmo zvečer), potem pa je spal do jutra. Zdaj čez dan ga moram kar budit, da ga previjem in nahranim, ker bi drugače vse prespal.


IZVIRNO SPOROČILO: PikaPola34

Sonchek - prima fotografije, se vidi, da ste se imeli fajn. A lahko poves, kam ste sli na morje oz. koliko casa ste se vozili tja in kako je pot potekala. A ste se kaj ustavljali vmes?
Mi gremo cez slabih 14 dni na pot, ki brez vecjih postankov traja 8 ur.



Bili smo v Malinski (otok Krk). Vozili smo se zelo počasi (kake 3 urice), seveda brez postanka. Mulc je vožnjo prespal [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image] Če boste šli na malo daljšo pot, se bo treba vmes ustaviti - toliko, da ga nahraniš in previješ, potem pa naprej. V avtu jim itak zelo paše, saj se ves čas po malem trese in jih to uspava.
Mi smo hodili še na krajše izletke po Krku (mesto Krk, Šilo, itd.).  Morska klima pa je za malčke enostavno fantastična - nobenih krčkov, ves čas je spal, ko je bil zbujen se je smejal na vsa usta...Skratka popoln dopust!

Vrtec - smo dobili že obvestilo, da je preveč vpisanih in zraven komisijski vprašalnik. Smo ga izpolnili in poslali nazaj. Itak ne pričakujem, da bomo februarja kjerkoli dobili prosto mesto [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley13.gif[/image] Pa nimam pojma kje se bo čuval naš čmrlj [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley13.gif[/image]

Pleničke
- mi imamo 3. Na začetku je bilo kar precej prostora pri nogicah, zdaj pa je mali že dobil nekaj klobasic in so mu tudi pleničke že prav [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image]

No, mi dobimo zdaj na obisk 6-mesečnega korenjaka - me prav zanima kako se bosta gledala z našim mulcem [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image]






Sibil_ -> RE: Marčevke 2007 (6.5.2007 14:37:53)

Dan!

Pleničke:mi imamo tudi že 3, pa so mu prav, nič kaj prevelike.JAz sem zadovoljna z Mullerjivimi, pa tudi Hoferjeve niso slabe.Za ponoči pa obvezno Pampers viola iz Mullerja-Active Fit.

Thaiss-jutri bomo šli v Valdoltro vsi štirje in bo za kavico žal nemogoče, ker se bo mojemu dragemu mudilo v službo.Jaz pa sama pač ne morem z obema na slikanje kolkov, moja tašča je pa tudi....no comment.[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/hudicek1.gif[/image]

Vrtec-pri nas daš vlogo za vrtec že sedaj, ampak je to samo en izpolnjen list papirja, ni treba nič potrjevat nikjer.Potem se kolikor jaz vem potrjuje tista vloga za na občino, ko ti dajo odločbo za plačilni razred.Ker kaj briga vrtec kje ti delaš?Saj to ni eden od kriterijev za sprejem, ne?[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image]

Pikca-Pikovit nam zgleda vseeno malo pomaga, gre že malo na bolje prehlad, oziroma se samo še malo cedi iz noska.[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image]

Šibam, je sirena,
Sibil




Anonimen -> RE: Marčevke 2007 (6.5.2007 14:49:58)

se jaz da se uspem malo javit,...ceprav tole z eno roko gre zlo pocas[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]....

tinaaja hvala za dvde se tukaj,ker ne vem ce si dobla zs.me namrec nekaj heca,skoz mi kaze da imam novo zs grem v predal pa nic.se kateri nagajajo zs???

mi smo drugac danes spanckali od 1.00-6.00 ko je taija zbudila atijeva budilka za sluzbo.ati spil kavico,midva sva zizala in zaspala se do 9.45.tako da ni pomanjkanja spanca razen pr atiju[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image]

je pa p nas po novem,da mali noce vec podnevi ajat nikjer drugje kot na rokah,pa se kaknse pol ure skupaj pa je konec....ampak vazno da zvecer zaspi in potem spi v svoji postlci...ponavadi zaspi ob zizanju.vceraj je pol ure poslusal  in gledal vrtiljak potem smo spet zizali da je zaspanckal

plenice imamo pa 2ko ze kaksen teden pa pol pa so mu cist ok.sma se pa v cetrtek vagal in je v 4tednih iz P pridobil1,2kg tak da smo nekje na 4,5kg. bolj tocne meritve bodo pa v sredo padle ko imamo prvo posvetovalnico,pa siviljski meter kaze da se cirka 5cm zrastel

odtisi: za v knjigico moramo narest odtis rokice in nogice,kako je vam to najboljs uspelo,tiste ki ste delale to??? s cim mu naj namazem??s tempera[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image]nogica se bo sla kaj pa rokice,dvomim,da bo lepo prstke raztegnil,da bo to lep odtis...komedija se bo to ja....

cestitke vsem za dopolnjene mesce v teh dneh ko nisem utegnila pisat[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/torta.gif[/image] in Jakcu za danes dopolnjena 2meseca[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/torta.gif[/image]




Anonimen -> RE: Marčevke 2007 (6.5.2007 16:02:05)

Samo na hitro se javim, da se malo považim... naš mali spi že 2 urci in to podnevi![image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image][image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image][image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image] Ga oči varuje in gleda kdaj se bo zbudu, mami si je pa privoščila razvajanje v kopalnici.[image]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_1_58.gif[/image] Je pa pasalo, sploh ne vem kdaj sem nazadnje zabila toliko časa zase. Sem kot nova - piling obraza, generalno britje, maska za lase,[image]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_2_72.gif[/image]...

Aha, sedaj pa prihaja alarm po stopnicah...




simonka -> RE: Marčevke 2007 (6.5.2007 18:44:47)

Hvala mamice za čestitke za našega Jakca. Kako hitro mine čas. Tudi mi ponoči spančamo prvo rundo 4 ali 5 uric pol pa lepo na tri urice.Danes smo tako uživali. Oči je že zjutraj pobasal Jakeca ga uredil in šel z njim na sprehod, midva s Timekom pa sva ga vlekla nekje do 10h. Nato je oči poskrbel še za perilo in tla, tašča pa za kosilo, tako, da danes res uživikam - vse kar delam dojim haha.

Danes sem prvič namesto Lefaxina dala kapljice Babynos pa se mi zdi da malo lažje prdka. Ima katera izkušnje z njimi. Še vedno pa ne kaka. Ena mamica mi je svetovala par kapljic stisnjenega korenčkovega soka, da bo kakal.Kaj mislite lahko glede nato , da je samo dojen?

Jassna super, da si uživala in se očedila, tudi jaz sem zadnjič prvič brila po brazgotinici po CR pa je kar šlo, ni nič bolelo.

Leina super da se je Tai tako lepo zredil in da tako rad papa.

Sibil super, da je bolje - probaj pa vseeno ameriški slamnik za otroke, je res super stvar tako že za preventivo. so res malčki potem manj bubani.

Joj sirenica tako, da ostalim mamicam samo na hitro pozdravčke.







*sonchek* -> RE: Marčevke 2007 (6.5.2007 19:01:59)

Evo, tudi jaz na hitro - smo imeli obisk 7-mesečnika. Je Aneja božal po nogicah, pa režala sta se drug drugemu - joj sta bila luštna [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image] Drugače pa sem bila danes že pridna in sem zlikala goooro perila. Oči pripravlja večerjo (njami testenine in omaka ala oči [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image]), potem pa nas čaka še kopanje mulca...

aja, naš mulc je na morju pogruntal, da da lahko v usta celo pest in zdaj to veselo izvaja - non stop [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image] Mu rinem dudo v usta, pa ni tako zanimiva kot njegova roka. Prej se je začel kregat, ker je hotel v usta stlačit obe roki naenkrat pa mu ni uspelo [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/jezicek.gif[/image][image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/jezicek.gif[/image]

Odtisi rokic/nogic - V Baby Centru prodajajo posebno barvo za to [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley2.gif[/image]

jjasna super in hura za zaspanca Jureta! [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image] Joj, mene še čaka tale generalna telesa... Upam, da v prihodnjih dneh. Mi bo jutri prav grozno, ko gre oči po skoraj 14-ih dnevih v službo - sem imela v teh dneh precej časa zase [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




Dajadada -> RE: Marčevke 2007 (6.5.2007 19:42:22)

A potem jutri bo katera v čolnarni ob 11ih? Jaz pridem, če je še katera za...samo da ne bom sama tam sedela. Vreme verjetno bo, ne? Se beremo še zjutraj, da vidimo kaj bo.




draja -> RE: Marčevke 2007 (6.5.2007 20:37:26)

Joj kolk sem jezna - sem napisala cel roman in potem kliknila prekliči [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/hudicek1.gif[/image]. Pa ne me vprašat zakaj, ker nimam pojma, kako sem lahko tako neumna [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/hudicek1.gif[/image].

V glavnem je pri nas super, odkar se je včeraj zvečer vrnil oči in mala je lepo prespala noč. Spi pa tudi danes že cel dan - je zaspala ob 12-ih in se vmes le dvakrat zbudila za papcanje in še vedno spi. Me zanima kakšna noč nas čaka.

Jutri imamo prvič posvetovalnico in se bomo prvič po odpustu tehtali. Sem kar malo na trnih kako naša mala napreduje in se redi, glede na vse težave, ki sva jih imeli z dojenjem.

Lana22 hvala za izčrpen odgovor. Bom se jutri posvetovala s pediatrinjo, ker še vedno ne vemo zakaj je imela Živa kri v blatu, glede na to da so bili vsi izvidi negativni.

Tivoli mene jutri ne bo, ker imamo posvetovalnico pa tudi sicer še ne smem sama dvigovati in prenašati voziček. Ve pa uživajte in se fajn načvekajte. Če bo pa katera kdaj za sprehod okrog koseškega bajerja pa naj se javi - sem takoj za!!!

Plenice mi smo še vedno na 1, bomo pa te dni prešli na 2. Imamo Pampers iz Muellerja in smo ful zadovoljni, zdaj pa nam je moja nona v iTA nabavila Pampers Sensitive in so res super!!! Muellerjevih pa smo imeli samo en komplet pa so mi bile zanič in sem jih stran vrgla - so bile ful manjše od pampersk pa še premočile so.

Polivanje naša Živa je te dni začela ful polivati. V bistvu vsak dan bolj poliva pa nimam pojma zakaj. A se je še kateri to zgodilo, da zdaj več poliva kot je prej? A je možno da s temi nastavki hitreje teče in ni navajena???

Čestitke Jakcu za 2 meseca!




Žabika -> RE: Marčevke 2007 (6.5.2007 20:54:58)

Dajadada: jaz jutri sigurno pridem! Jaz bi se tudi malo sprehajala, tako da se lahko dobimo v Čolnarni, spijemo kavico in gremo na en krog po Tivoliju! Ali pa naredimo obratno, pa se nam tinaaja kasneje pridruži na kavici! Pa če se bomo sprehajale, se nam še A-N-J-A pridruži [sm=smiley2.gif]! Pa Kati tudi pride, a ne?






Stran: <<   < Prejšnja stran  55 56 [57] 58 59   Naslednja stran >   >>