Kaj pa NS pri dr.Pelkič Ogrizek (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Nosečnost in porod



Sporočilo


žarnica -> Kaj pa NS pri dr.Pelkič Ogrizek (5.3.2007 21:21:06)

Vem,da sem te dni na forumu brala točno kje se nahaja,kako poteka nuhalna, pa res ne najdem več.[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image]

TOrej zanima me:
- kje se nahaja?
- kako dolgo traja pregled
- koliko stane
- ima 3D UZ

Hvala





Anonimen -> RE: Kaj pa NS pri dr.Pelkič Ogrizek (6.3.2007 8:19:41)

Hej!

Jaz sem bila na NS pri dr. Pelkičevi. Naroči se čimprej, ker ima kar gužvo... Jaz sem čakala cel mesec in za zadnji moment ujela še čas, ko se NS še splača odpravit.
Ordinacijo ima na Gregorčičevi ulici, spodaj pod picerijo Galeja.
Jaz sem bila zelo zelo in še enkrat zelo zadovoljna. Kolikor sem uspela pogruntat, so bile tiste pred mano noter nekej 15 minut, midva sva bila zadnja in si je vzela čas, tako da sva bila noter skoraj 45 minut.
Plačala sva 50€, to je bilo na začetku letošnjega leta.
Ima tudi 3D uz, a ga na NS še ne uporablja, saj takrat zaradi velikosti ploda še ni veliko za videt. Ti pa lahko celoten UZ pozname na DVD (mora biti DVD-R), prinasi ga zraven in ji reči še preden boš legla na preiskovalno mizo. Nama je tako posnela vseh 45 minut UZ z vsem premikanjem in to. Tudi meritve so na UZ.
Zdravnica je zelo profesionalna, čisto vse razloži, pokaže. Vključi tudi partnerja.
Če bi šal še enkrat, bi se še enkrat odločila za njo.




žarnica -> RE: Kaj pa NS pri dr.Pelkič Ogrizek (6.3.2007 8:22:11)

super,hvala za izčrpne informacije. Sem se že naročila. Sem pa hitro na vrsti. Naročila sem se včeraj, datum pa imam naslednji četrtek,ko bo 13.tednov,je rekla,da se takrat najbolje vidi.




Anonimen -> RE: Kaj pa NS pri dr.Pelkič Ogrizek (6.3.2007 8:54:44)

Ja, te je morala hitro naročit, ker se ti čas za NS izteka. :)

Pa lepo opravi.




annie -> RE: Kaj pa NS pri dr.Pelkič Ogrizek (6.3.2007 14:57:18)

Ojla, jaz grem tudi na NS k Pelkičevi in sicer naslednji ponedeljek, 12.3. [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]  Komaj čakam...a potem ni problem glede partnerja, je lahko zraven, ne?




Anonimen -> RE: Kaj pa NS pri dr.Pelkič Ogrizek (6.3.2007 15:27:01)

Ja, brez problema je lahko zraven. Mislim, da ga je dr. celo vesela.




Stran: [1]