OTROŠKE SOBICE (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Kaj potrebujem za novorojenčka?



Sporočilo


Anonimen -> OTROŠKE SOBICE (29.9.2004 14:06:06)

našla sem še nekaj za otročke,ful lepe sobice.poglejte to:

http://www.mibbsrl.it

in uživajte!!!!:)-:)-:)-:sloncek::sloncek:



























dory -> OTROŠKE SOBICE (29.9.2004 14:11:42)

ja..italijani imajo stil ni kej :)...lustno :)




Anonimen -> OTROŠKE SOBICE (29.9.2004 16:12:41)

Joj, Neva, a si pogledala CENE?!
Mene je kar zvilo... pa saj so nori!!!




Anonimen -> OTROŠKE SOBICE (29.9.2004 17:52:40)

:((Videla cene,me je zvilo,Katja pa žalostna,ker si ne bi mogla privoščit tako pohištvo,je samo za globoke žepe.Sem pa videla pri mnogih naših prijateljih v italiji take reči cela bajta opremljena da kar pihaš od foušije.:((:)-:)-




ninca -> OTROŠKE SOBICE (29.9.2004 19:39:46)

ful lepo, luštno, ni kej rečt ampak FULLLLLLLLLLLLL drago na žalost!!! :zmeden::((:((:((:((




Anonimen -> OTROŠKE SOBICE (30.9.2004 9:15:26)

Joj, Neva, pa saj ni potrebno imeti kupa denarja, da stanovanje lepo opremiš. Važne so kombinacije, skladnost, barve in stil "manj je več". Vsako stvar se da dobiti veliko ceneje od "originalne", v nekaterih trgovinah pa celo ista stvar stane tudi do 50% manj.
Pa kakšno "firmato" stvar z revije ti mizar naredi po naročilu za smešno ceno (v primerjavi z osnovno).
Je pa za taka iskanja potrebno imeti res veliko časa in volje...




Blink1 -> OTROŠKE SOBICE (30.9.2004 14:08:53)

Ola

Midva sva si dala pri enem podjetju v mariboru izrisat sobico za najino Nejo...400.000SIT !!!!!!!! Pa je sobica velika 3X4 metre:(:grrr::grrr:

No pa sva poklicala kolega, ki je mizar in nama je naredil že omarico za kopalnico...Za enako sobo nama on računa 160.000 SIT...Pa verjamem, da neke razlike v kvaliteto ne bo...

No pa bomo imeli novo sobico, za zdaj se Neja mora zadovoljiti le s kinderpetom, previjalno mizo in stolčkom za hranjenje9nebesa

Lp




Stran: [1]