V razmislek, vsem, ki smo pozorne na vse drugo... (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Naš vsakdan



Sporočilo


Iren@ -> V razmislek, vsem, ki smo pozorne na vse drugo... (1.10.2004 14:25:57)

Dekleta,
tale mail želim deliti z vami:

V spomin na Ermo Bombeck, ki je izgubila bitko z rakom.
ČE BI ŠE ENKRAT ŽIVELA:
1. bi šla v posteljo takrat, ko sem bila bolna, namesto da sem se pretvarjala, da se bo ustavil svet, če ne bom prisotna.
2. manj bi govorila in več poslušala.
3. povabila bi prijatelje na obisk, kljub umazani posodi in kupu nezlikanega perila.
4. pojedla bi kokice v pospravljeni dnevni sobi.
5. vzela bi si čas in poslušala deda, kako govori o svoji mladosti.
6. ne bi vztrajala, da morajo biti okna avtomobila sredi poletja zaprta, zato ker imam novo frizuro.
7. sedla bi na travnik, ne glede travne madeže.
8. manj bi se jokala in smejala pred televizorjem, več jokala in se smejala spremljajoča življenje.
9. nikoli več ne bi kupila nekaj samo zato, ker je praktično, ker se ne bodo videli madeži ali zato, ker ima doživljenjsko garancijo.
10. namesto, da sem 9 mesecev želela, da bi nosečnost čimhitreje minila, bi raje cenila vsak trenutek nosečnosti in razumela, da je čudež, ki raste v meni, edina priložnost, da pomagam bogu pri ustvarjanju čudežev življenja.
11. ko bi me otroci želeli poljubili, ne bi nikoli več rekla: "Kasneje, sedaj si raje umij roke."
Večkrat bi rekla, rada te imam, namesto, žal mi je.

Če bi imela še eno priložnost, bi cenila vsako minuto življenja, gledala bi in zares videla,
ne bi me skrbelo zaradi malih stvari, ne bi me skrbelo, kdo me nima rad, kdo ima več in kdo kaj dela.

Bolj bi cenila odnose, ki sem jih imela s tistimi, ki so me imeli radi.


LEP VIKEND VAM ŽELIM!





Pupica -> V razmislek, vsem, ki smo pozorne na vse drugo... (1.10.2004 15:57:16)

Jap se strinjam:bravo::bravo:...poizkušam:)-...včasih uspe:)-, včasih ne:(...glavno je da se tega zavedamo vsaj pri naših :duda:!!!

LP

pupica+:miska:Tia(ki spet spi)




*maja -> V razmislek, vsem, ki smo pozorne na vse drugo... (1.10.2004 19:10:24)

:((:bravo::bravo::bravo::)




Sarina -> V razmislek, vsem, ki smo pozorne na vse drugo... (1.10.2004 22:58:16)

:((:((:((
Ej, ko mi je pa zdajle tole pomagalo :bravo:, da bom lažje zaspala, ker imam enega tistih groznih dni, ko se smilim sama sebi, namesto, da bi cenila kar imam!!!
Lahko noč, Klavdija :):):)




willma -> V razmislek, vsem, ki smo pozorne na vse drugo... (1.10.2004 23:04:15)

:((
ko bi vsaj po večini ljudje tako razmišljali in ne da si "čudak", če tako razmišlajš!

:bravo::bravo::bravo:
za vse, ki se trudimo tako razmišljat in živet!

lp
:angel:Kolenci:hudicek:




Annny -> V razmislek, vsem, ki smo pozorne na vse drugo... (2.10.2004 0:38:10)

Lepo...:)




Stran: [1]