Voziček za 2 otroka starostne razlike manj kot leto dni (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Kaj potrebujem za novorojenčka?



Sporočilo


maksi -> Voziček za 2 otroka starostne razlike manj kot leto dni (3.10.2004 12:24:54)

Zanima me ali ima katera izkušnje z dvema otročkoma :modri::roza: starostne razlike mank kot leto dni. Kako ste rešile problem sprehodov glede vozičkov? Kupiti enega za dvojčke ali imeti en voziček in kupiti nahrbtnik :zmeden: ali kako drugače? Vsak nasvet dobrodošel! :)
Pozdravček Maksi




malika -> Voziček za 2 otroka starostne razlike manj kot leto dni (4.10.2004 21:19:32)

Jaz bi kupila voziček za dvojčke in to samo zato, ker našega damo tu in tam v nahrbtnik-saj je rad njem ampak je TEŽEK!!! In 9 kg(tvoj jih ima najbrž več) ni luštno nosit na hrbtu kako uro ali več.:zmeden: :)

Lp




frutka_ -> Voziček za 2 otroka starostne razlike manj kot leto dni (4.10.2004 21:30:47)

Voziček za dvojčke!:)Moraš računat, da še običajno poleg dveh otrok potrebuješ celo kopico stvari, ki jih boš težko tovorila...Mislim, da ima Quinny tako varianto vozička Tandem se imenuje.

Ne priporočam pa ti ABC za dvojčke, ker je tako ozko naslonjalo, da je pozimi, ko imajo kombinezončke in bundice ima otrok komaj kaj prostora za sedenje in premikanje...:zmeden:




Anonimen -> Voziček za 2 otroka starostne razlike manj kot leto dni (4.10.2004 22:14:45)

Če mene vprašaš je najbolj pametno voziček!:zmeden: In pri tej razliki lahko vzameš tandem.
Tele prodajajo v Infantinu: http://www.infantino.info/default.cfm?Jezik=Si&Kat=03020105
lp,:fis:




Stran: [1]