prebita ustnica :( (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Naš vsakdan



Sporočilo


SANDY -> prebita ustnica :( (5.10.2004 18:10:32)

JA jest idiot babji-nikol več otroka drugemu v roke. ena soseda sicer 11 let stara mi jo je nesla po štengah, pol jo je dala na tla in sta tekale-pol pa ne vem a jo je spustila a kwa, je tamala prletela v štengo in si z zgornjimi zobkami prebila spodno ustnico. Mene je skor kap. Sem šla v stanvane po mokro brisačo pa tamali na usta. Je tko jokala.....boga kako se mi smil!! Zej ma pa tri zarezice na ustnici. Roke so se mi tresle, pa sama doma-sem komi Blaža poklicala, pa dedija pa babi! Sej tamala se je pol kmal pomirila-sam mene še zdej krivi. Mam res dobro šolo kermu bom še otroka zaupala da jo nos!!

:(:(




tinka-pepa -> prebita ustnica :( (5.10.2004 19:01:05)

boga pikica:(
samo da je zdaj vse vredu:)




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (5.10.2004 19:09:44)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (5.10.2004 19:31:40)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Anonimen -> prebita ustnica :( (5.10.2004 19:34:31)

:(:(:(
:rozica::rozica::rozica: za Trinčko!




Vera* -> prebita ustnica :( (5.10.2004 19:37:09)

sej ne vem ali te bom s temi besedami kaj potolažla ali ne:Mogoče je prvič gotovo pa ni zadnjič.Moj sonček je star 3 leta pa da ne govorimo kako "potolčen"je že bil.želim pa vam čim manj padcev in udarcev.:sloncek::sloncek:;)




ZARA -> prebita ustnica :( (5.10.2004 19:43:35)

oooooooooo bogica moja mala...Trincka :((....enga lupcka na noska...muck mali... pa tko je pridna...
Fejst jo crklej tastara!!!

papa




ninca -> prebita ustnica :( (5.10.2004 19:47:13)

ooooooooo...:((boga Trinčika:((...
:)-sj če boš pa kdaj na Hrušci, pa da bom jst tut, kar se bo verjetno redkokdaj zgodil...mi jo boš pa pustila pocrklat ane???:)-...veš jst ne bi glih z njo po štengah letala :zmeden::(:zmeden:...:)-

no pa upam da se bomo kdaj vidli, ane?!?!

:metulj:




Urša -> prebita ustnica :( (5.10.2004 22:19:01)

:( Bogica... Jst bi bla tud čist iz sebe, sploh ne bi znala ukrepat. Dobr si se znajdla z brisačo! :rozica::rozica::rozica:




mammika -> prebita ustnica :( (5.10.2004 22:41:32)

Ja nimaš kej....boga Trinčka :((:((:((
Alvin si je v dveh dneh 2x prebil.U ta prvo sem jokala zraven u ta drugo pa tud :((:((




ZARA -> prebita ustnica :( (6.10.2004 19:39:06)

SANDY!!!!!!

A je dans ze kej bols s Trinco :love:!!!????
A se ji zelo pozna??




Stran: [1]