LUMPI MERCATOR (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Kaj potrebujem za novorojenčka?



Sporočilo


NIK IN MAMI -> LUMPI MERCATOR (5.10.2004 22:56:42)

MENE PA ZANIMA,ČE IMA KATERA IZKUŠNE,KAKŠNE SO PLENICE LUMPI MRCATOR???????? L.P .:sloncek:




Anonimen -> LUMPI MERCATOR (5.10.2004 22:57:46)

O, nov nick:)
Ti je ksenija sporočila, da je rodila?:)
lp,:fis:




Annny -> LUMPI MERCATOR (5.10.2004 23:42:38)

Izkušenj sicer nimam, brala pa sem, da jih nekatere mamice zelo hvalijo oz. da so glede na njihovo ceno z njimi zelo zadovoljne.




ZARA -> LUMPI MERCATOR (6.10.2004 3:43:12)

jst sm imela ene par njihovih plenic in so mi ble dobre...




Pandi -> LUMPI MERCATOR (6.10.2004 7:46:53)

Zadovoljna, primerljive s pamperskami ;)




tamala -> LUMPI MERCATOR (6.10.2004 8:29:16)

Poceni, a zelo dobre!!!

Mi smo vseskozi uporabljali te, nobenih težav, vnetij ipd.:bravo::)-
Pa še v denarnici manj boli!:ups:


D, 29t




M&P -> LUMPI MERCATOR (6.10.2004 9:12:20)

Super so. Mi smo imeli od pampersk vso pikasto ritko, od lumpijevih pa je vse ok! :bravo:

lp, :rozica:




mehurčica -> LUMPI MERCATOR (6.10.2004 10:42:03)

Mi jih imamo trenutno pri babici in morem rečt, da so ok. Edino trakci mi niso všeč. So takšni kot na zelenih Huggieskah-široki. No, enim pa je ravno to všeč.:)

Lp:miska:




jožica-2 -> LUMPI MERCATOR (6.10.2004 11:06:38)

Nam se zelo dobro obnesejo prav zaradi širših trakov za zapenjanje, pa tudi večje so in našega sinčka ne reže po stegnih (je bolj debelušen).

Seveda, pa še poceni so. :bravo:

LP

Joži






KIRA -> LUMPI MERCATOR (6.10.2004 12:18:52)

jaz sem pa "preizkusnih" dobila v bolnici v MB, ko sem rodila, ampak preizkusila sem jih sele doma, ker so bije moji pupiki takrat se prevelike.
s sabo sem v bolnico MB imela tudi svoje Pamperske, ki sem jih kupila v Avstriji.
(neverjetno ampak sestre so me prosile plenice, ker jih niso imele s sabo!!!!, pa vlozkov jim je tudi zmanjkalo - sramota! - na sreco sem tudi te imela svoje.)
V glavnem, Lumpijeve plenice so se kar, glede na ceno sploh (sem sla pogledat v Merkator), ampak s Pamperskami sem bolj zadovoljna, zdaj jih uporabljam ze dva meseca in je neverjetno koliko tekocine zdrzijo in nic ne tece ven.
Je pa razlika med Avstrijskimi in nasimi - Avstrijske so bolj kvalitetne, pa se potiskane so. Cena pa je skoraj enaka, razen ko imajo kaksne akcije..




Primoza -> LUMPI MERCATOR (21.11.2004 14:19:11)

Dobre so. Preiskušano 2 leti.




Stran: [1]