VOZIČEK IZ PAKETA (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Kaj potrebujem za novorojenčka?



Sporočilo


BARBARA R. -> VOZIČEK IZ PAKETA (7.10.2004 17:30:51)

Pozdravljene!
Zanima me če je katera izbrala paket v katerem je voziček.Je kaj kvaliteten?
HVALA!




morskadeklica -> VOZIČEK IZ PAKETA (7.10.2004 19:17:55)

nekaj časa nazaj so ta voziček tukaj na forumu punce skritizirale. sicer pa raje počakaj na še kako mnenje, ker je tole iz druge roke.

lp




TARA in MAJ -> VOZIČEK IZ PAKETA (7.10.2004 19:34:47)

mislim da je bolje vzeti denar in si ga kupi sama:)




Anonimen -> VOZIČEK IZ PAKETA (7.10.2004 19:35:04)

:)-ciao ja bilo je govora o tem vozičku.Mi smo ga tudi vzeli na prvi pogled je bil prima potem pa so se pokazale vse pomanjkljivosti.Zelo je težek za manevrirat ali pa ga spravit v avto,zavzame kar precej prostora težek je za vozit pa na pločnik ga spravit.Ko pa je otrok že večji in se giba so nevarni vsi tisti nezaščiteni kovinski deli(tamali je dobil kar več hudih bušk)zapeljala sem ga v klet in kupili smo drugega marelo,ki ima tudi vrečo pa srehico pa hrbtišče gre čisto ravno dol tako da je primeren tudi za majhne dojenčke.Sicer pa se moraš sama odločiti to je samo moje mnenje.:sloncek::sloncek::sloncek::sloncek:papa:sloncek::sloncek:




Annny -> VOZIČEK IZ PAKETA (7.10.2004 20:56:39)

Nam so ga pokazali v materinski šoli...zdel se mi je zelo neroden kup 'železovja':). Morda je bolje, da vzameš denar in zanj kupiš kakega bolj kvalitetnega (pa tudi, če je rabljen)- bistvena je varnost, enostavno zlaganje..




BARBARA R. -> VOZIČEK IZ PAKETA (7.10.2004 21:29:37)

Hvala za prijaznost,punce! Kako hitro lahko človek dobi informacije!




Stran: [1]