Prvi dan fizioterapije :( (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Naš vsakdan



Sporočilo


dory -> Prvi dan fizioterapije :( (8.10.2004 14:34:23)

Zanima me punce, tiste,ki ste hodile ali hodite z mulcki na fizioterapijo...kako vam je bilo prvic? Midva sva s terapijo zacela vceraj in tamal je celo uro tkoooooo krical, da sem bla vsa solzna tud jaz in sem na polovici ze hotla zgrabit tamalga in it...povejte kako je bilo pri vas, ker jaz sem res obupana....se tamali skoz tko jokajo?




mammika -> Prvi dan fizioterapije :( (8.10.2004 14:50:25)

J pri meni se je jokal celo uro kar sva bla tam,sem mislila da mu bojo glasilke ven padle.Pa sem fizioterapevtko ves čas spraševala: A ga to kej boli....
Potem nama pa ni bilo več treba hodit...
LP :sloncek:




tinka-pepa -> Prvi dan fizioterapije :( (8.10.2004 15:04:19)

Mihec rad gre na telovadbo:sloncek:, samo vem če mu kdaj ni za telovadit ga tudi ne sili.mi smo na terapijo nekje 30-45 min, več ne zdrži.
Maj pa še je manjši tak da se meni zdi 1 ura preveč.pa še terapevtke ne pozna tak da bi morala stopnjevat s časom ( tak je meni rekla, ko sma bila prvič, da bomo vidli kak dalgo bo hotel telovadit:sloncek: )
na koliko časa pa imata terapije?

mi imamo 1x na teden v ZD
1x pa samoplačniško(tukaj je raje)




dory -> Prvi dan fizioterapije :( (8.10.2004 15:30:08)

Mi2 mava 1x na teden....sem pa ze resno razmisljala da ne bi vec sla...pa mislite da lahko predlagam postopno stopnjevanje...ne bi rada silila al pa se delala kej pametno...sam mali se mi je res smilil...




tinka-pepa -> Prvi dan fizioterapije :( (8.10.2004 15:35:46)

meni je rekla ta fizioterapevtka ki hodiva privat, da na silo ne narediš nič dobrega, naš Mihec je fejst zategnjen in ga mora prvo umirit in nežno z njim delat...
na tvojem mestu bi šla na terapije ker jih rabi, samo naj raje postopoma.
kaj se je je vstrašil al je groba?




tinka-pepa -> Prvi dan fizioterapije :( (8.10.2004 15:50:57)

aja pa še to
tukaj je naslov moje fizioterapevtke če te kaj zanima kak bi se naj z Majem telovadlo...
http://nevrofizioterapija.netfirms.com/
nevem če si kaj pogledala moj album, imam nekaj slik kako telovadi mihec pri g. Jožici




TARA in MAJ -> Prvi dan fizioterapije :( (8.10.2004 18:54:14)

Mi hodino že par mesecev in moram reč da je naš mali tam prav neverjetno poterpežliv glede na to kaj vse dela z njim ter prav z veseljem grem tja ker tako uživa. LEP VEČER:muca::kuza:




Urša -> Prvi dan fizioterapije :( (8.10.2004 22:45:34)

Ojoj, da tko jokajo? Bogi :duda:! Mi bomo mogl verjetn tud hodt. Se nč ne veselim. Sicer jo bo vozu očka, ker je zdej on na porodniški, sam vseen mi bo hudo, če bo jokala. Upam, da ta fizioterapija vsaj koristi!




kimi -> Prvi dan fizioterapije :( (9.10.2004 10:24:30)

Oh ne me strašit. Ker sva midva nedonošenčka mislim, da naju to tudi čaka. Čeprav nama do sedaj še nihče ni nič omenil.




barbarakar -> Prvi dan fizioterapije :( (10.10.2004 10:45:31)

A mi lahko poveste zakaj vozite otročke na fth?




dory -> Prvi dan fizioterapije :( (10.10.2004 12:15:12)

Pr nasem so najprej mislili,da je hipertonik, potem pa se je izkazalo, da to ni, pac pa ima tezave z osredotocenjem in levo stran zelo sibko...vse tezave pa izvirajo iz nosecnosti, kjer so se proti koncu pojavile tezave in mali ni dobival dovolj kisika in hrane....pomanjkanje kisika pa je pustile lazje okvare na mozganih...no ampak glede na njegovo stanje v mojem trebuscku jo je baje zelo dobro odnesel :)




Stran: [1]