Kadrovske agencije (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Naš vsakdan



Sporočilo


Meggi -> Kadrovske agencije (4.4.2007 18:51:25)

 Ste se jih kaj poslužile, tiste ki ste iskale delo oz. zaposlitev?  Katera na kakšen način vam je pomagala, kako so bili prijazni, aktivni? Kaj so od vas zahtevali, kako se vam zdijo usposobljeni,... ?

          Je kaka dobra izkušnja sploh?




lemavrica -> RE: Kadrovske agencije (4.4.2007 19:08:10)

Jest imam dobre izkušnje z Hill Internationl. So  profesionalni in prijazni. Nisi samo eden izmed mnogih kandidatov ampak se ti res posvetijo.
Medtem ko o Adeccu in Manpowru nimam kakega posebnega mnenja. Na splošno mi način kako delajo te agencije ni všeč. Predvsem ne to da mora delavec plčaevati agenciji.




Anonimen -> RE: Kadrovske agencije (4.4.2007 19:13:34)

Jas si sedaj kakšen mesec iščem zaposlitev, še vedela nisem, da se sedaj lahko posložujem teh agengij. Vendar me je par oseb opozorilo samo preko agencije si naj ne iščem pa nimam pojma zakaj, tko, da se zaenkrat izogibam. Me pa tudi zanima kakšne izkušnje imajo druge.




kofetek2010 -> RE: Kadrovske agencije (4.4.2007 22:15:53)

pred 5 leti mi je Adecco v 14 dneh našel službo - še zbirala sem lahko [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]


je pa res, da določen kader kar hitro dobi službo, še posebej, če imaš kakšno dodatno znanje (npr. jaz aktivno obvladam angleščino in nemščino, kar je v LJ ful prednost) [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




Meggi -> RE: Kadrovske agencije (5.4.2007 0:00:22)

Ja, Jana, to je pa zdej že res nujno. Ga skor ni podjetja, ki ne bi s tujino neki meštral. Sam full je ta nemščina se zdej sem uturila- jst mam pa tu temo,.. žal.




zverinca -> RE: Kadrovske agencije (10.4.2007 21:25:57)

jest sem s koncem porodniške s pomočjo adecca zamenjala službo (na bolše sem šla[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image]), pa niti nisem bila vpisana v njihovo bazo iskalcev zaposlitve. Vidla sem oglas, poklicala, se zmenla za razgovor itd... Trenutno sem preko njih za 6m, potem pa za nedoločen čas. Same dobre izkušnje... ni pa res da tebi trgajo kej od plače, delodajalec plača 10% pribitka adeccu za posredovanje delavca, in to za čas ko delaš preko njih. Po mojem mnenju je za probat...




soncek&luna -> RE: Kadrovske agencije (10.4.2007 21:38:09)

moje izkusnje: pri agencijah moras sam gledat njihove oglase in se javljat na njih... ti nic ne pomaga, ce si vpisan z njihovo bazo (velja predvsem za adecco in manpower - ta slednji je meni osebno poden od agencije)...
najboljse izkusnje imam tudi jaz z hill international.... 2 sluzbi sem ze dobila prek njih... pa tudi potem so me zopet cez kaksno leto poklicali in vprasali, ce me zadeva zanima... iscejo bolj visji kader 
pri adeccu je odvisno v kaksnem odnosu si s svetovalko (ce si v dobrem, te tudi sama poklice, ce ima kaksn zanimiv oglas).. iscejo vse zivo
manpower? ti pa po mojih izkusnjah sploh ne znajo prosenj brat... nobenga odgovora ne dobis od njih... po telefonu so totalno neprofesionalni.. iscejo vse zivo
atama... zelo profesionalni, samo za moj kader premalo ponudbe.. iscejo vse zivo
profil... tudi odvisno kaksen odnos imas s svetovalcem in kako si jim vsec (priporočam)... iscejo bolj visji kader
trenkwalder...podobno kot adecco
trescon... tudi dobri, sam imajo predvsem bolj visji kader
o.k. consulting...tudi dobri, samo imajo bolj malo ponudbe in predvsem visji kader
pa se kaksna je katere se trenutno ne spomnim

no s temi agencijami sem imela izkusnje v zadnih 5 letih




mpritr1 -> RE: Kadrovske agencije (9.12.2020 9:21:45)

Seznam kadrovskih agencij je tukaj, če kdo potrebuje...




Stran: [1]