a je možno (Polna verzija)

Forum >> [Partnerstvo] >> Družina in partnerski odnosi



Sporočilo


Anonimen -> a je možno (7.4.2007 12:59:06)

da se kdo tako zjezi, da na eno oko sploh ne vidi. Namreč moja mama, (jo non stop nekaj zdravje matra) je sedaj povedala, da ko se karkoli spričkamo ona kar oslepi na eno oko, no potem pa  kmalu spet vidi.

A je to res lahko ali je bolj izmišljotina?




Anonimen -> RE: a je možno (7.4.2007 13:03:44)

Seveda je možno,ker ko je človek pod stresom in ko se razburja se to lahko zgodi.
Meni na primer začne oko trzati,in dokler se ne pomirim ne preneha.Slišala sem tudi za primer,ko je človek,ki je bil jezen in razburjen ostal brez glasu,ko se je pomiril,je spet normalno govoril.Psiha je čudna stvar.




Anonimen -> RE: a je možno (7.4.2007 14:07:33)

Vse možno.
Moja babica je enkrat od razburjenja ob novici, ki jo je 5 let čakala, oglušela na eno uho v enem popoldnevu in od takrat ne sliši več njega. Od tega je že 45 let.




mika -> RE: a je možno (7.4.2007 14:47:03)

A je to res lahko ali je bolj izmišljotina?


je možno.
men se je to zgodilo v nosečnosti. urejali smo zadeve za poroko in mi je lastnica hotela tako dvignila pritisk, da sem oslepela na desno oko. potem sem šla k dežurnemu in me je poslal na očesnega, tam pa so mi rekli, da je najverjetneje od stresa. očesni živec ni dobil dovolj kisika in nisem nič videla. spila sem en aspirin potem pa je bilo v redu.

sem se pa zelo prestrašila[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley11.gif[/image].




Anonimen -> RE: a je možno (7.4.2007 18:53:36)

Priporočam CT ali pa MR glave. Marsikaj je lahko pri izgubi vida. Jaz bi šla na njenem mestu k nevrologu.




Anonimen -> RE: a je možno (7.4.2007 19:51:30)

Mislim, da ni to posledica razburjenja ob prepiru, pač pa osledica kake druge stvari. Vsekakor je povezano z povišanjem krvnega tlaka, saj ko ji naraste pritisk, očitno nekaj pritisne na vidni živec.
Priporočam obisk nevrologa, stvar pravzaprav niti ni tako nedolžna.




Anonimen -> RE: a je možno (7.4.2007 20:30:06)

Ko otrok ihtavo kriči in nenormalno tuli, začne krvaveti iz nosa. Vse to je posledica prenaglega napenjanja.Možno je tud to glede očesa.




Jutra -> RE: a je možno (8.4.2007 7:26:14)

Vem za ta primer: kolegica je zaradi težkega poroda čez noč vidno osivela pri tridesetih.




srki -> RE: a je možno (8.4.2007 10:46:14)

O kriza, kaj vse je možno.

Se bo treba malo manj jezit.




Stran: [1]