hej punce kaj pravite??? (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Nosečnost in porod



Sporočilo


neža76 -> hej punce kaj pravite??? (15.10.2004 8:31:56)

Ojla punce:):):)

Kako ste kaj, ko tako dež lije danes?:zmeden:

Jaz se malo javljam, da vam povem, da mi je čist čudno.... noseča sem 5 tednov, pa sploh še zdej ne vem če je res!!??:zmeden::zmeden:
Nobenih znakov, napetega trebuha, napetih prsi, slabosti, karkoli!! Čist tko kot da nič ni!!??:zmeden::zmeden:

No sej v kratkem imam pregled in bom videla pri čem sem!

V glavnem dekleta imejte se lepo (kljub vremenu), pazite nase in na svoje :)-:)-:)-!

Neža76:metulj:




ANJA5 -> hej punce kaj pravite??? (15.10.2004 8:44:58)

Še prehitro bo vse to prišlo - boš vidla...
:bravo::)-:bravo:

Lep dan
Anja




Anonimen -> hej punce kaj pravite??? (15.10.2004 9:15:23)

Meni je bilo tako kar prvih sedem mesecev. Samo po trebuhu, ta je bil pa ogromen, sem vedela, da sem noseča. Potem sem pa zadnja dva meseca vse notri prinesla. Sem bila skoraj nepokretna.

Uživaj!




mika -> hej punce kaj pravite??? (15.10.2004 9:23:08)

TAKŠNO VREME MI DANES ZELO PAŠE IN LENARIM :bravo:.

ZANKI ZA NOSEČNOST SO SE PRI MENI POJAVILI NEKJE V 8. TEDNU. TAKO DA ŠE UŽIVAJ V DOBREM POČUTJU DOKLER LAHKO.

MOGOČE SI PA ENA IZMED TISTIH SREČNIC, KI NOSEČNOST DOBRO PRENAŠAJO. SICER PA JE GLAVNO, DA SE :duda: LEPO RAZVIJA.

MENE PA VSE BOLI, TIŠČI, PA SAMO BI SPALA. ŠE 9 TEDNOV PA BO MOJ :duda: ZUNAJ. VČERAJ SEM BILA PRI MOJI G, PA NOČE POKAZAT AL JE :modri: ALI :roza:. BOMO PAČ MORALI POČAKAT NA PRIHOD :duda:.

LP, MIA
:kava:




malika -> hej punce kaj pravite??? (15.10.2004 10:04:02)

Neža upaj, da bo tako ostalo. Jaz razen tega, da mi je izostala M, nisem imela do konca nobenega znaka nosečnosti, no razen vedno večjega trebuha. Niti povečanega apetita, ...nič. No tu in tam me je napadla tečnoba, ampak za to sem krivila luno:)- .

lepo nosečnost:)




kimi -> hej punce kaj pravite??? (15.10.2004 10:33:15)

čestitke:bravo::bravo::bravo:




Stran: [1]