Kdaj položnice? (Polna verzija)

Forum >> [Otrok] >> Vrtec in varstvo



Sporočilo


Anonimen -> Kdaj položnice? (15.10.2004 12:56:27)

Zanima me, če ste že dobile položnice za vrtec. Naš je v vrtcu že od 1. septembra, pa do sedaj nismo dobili še nobene položnice za plačat. Saj ne da bi se pritoževala, samo zanima me...




Mina1 -> Kdaj položnice? (15.10.2004 13:01:17)

Evo, info iz prve roke:

tudi moj je v vrtcu od 1.9. dalje, potekalo je pa takole:

- dne 5.10. mi je Mestna občina LJ poslala odločbo, v kateri piše, v kateri razred padeš oz. koliko % boš plačevala za vrtec in to dobi tudi tvoj vrtec (odločbo prejela ta teden)
- danes sem šele dobila prvo položnico (vrtec je torej čaka na to odločbo iz MOLa in na podlagi le te ti izda položnico;

Gotovo bo že naslednji teden v nabiralniku;)

pa-pa Mina1 22t:nosecka:




janja -> Kdaj položnice? (15.10.2004 14:29:59)

Mene tudi na pošti čaka odločba (ker sem dopoldne, ko poštar okrog kolovrati tudi jaz v službi). Položnice pa še nisem dobila. Mi je pa računovodkinja v vrtcu že zračunala koliko bom plačevala. Preveeeč!!:(:(:(

Čau




janja -> Kdaj položnice? (15.10.2004 14:29:59)

Mene tudi na pošti čaka odločba (ker sem dopoldne, ko poštar okrog kolovrati tudi jaz v službi). Položnice pa še nisem dobila. Mi je pa računovodkinja v vrtcu že zračunala koliko bom plačevala. Preveeeč!!:(:(:(

Čau




janja -> Kdaj položnice? (15.10.2004 14:30:11)

Mene tudi na pošti čaka odločba (ker sem dopoldne, ko poštar okrog kolovrati tudi jaz v službi). Položnice pa še nisem dobila. Mi je pa računovodkinja v vrtcu že zračunala koliko bom plačevala. Preveeeč!!:(:(:(

Čau




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (19.10.2004 16:30:16)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Stran: [1]