PRIMORKE kje v TS-Peg Perego (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Kaj potrebujem za novorojenčka?



Sporočilo


upanje-upanje -> PRIMORKE kje v TS-Peg Perego (26.4.2007 12:55:29)

Primorke, tiste ki poznate Trst ali okolico. Kjer porodajajo Peg Perego vozičke?




melaverde -> RE: PRIMORKE kje v TS-Peg Perego (26.4.2007 13:36:51)

Najcenejše v trgovini IO BIMBO, lahko pogledaš na njihovi stranici kje vse so trgovine, njihove telefonske številke in celo zemljevide kje se trgovina nahaja. Najbolje je da greš v trgovino, ki je malo naprej od letališča Ronchi - Villa Vicentina, ker imajo vse vozičke rastavljene (v Trstu lahko samo naročiš po katalogu, pa si ga v Baby centru ogledaš)

lp




Robij -> RE: PRIMORKE kje v TS-Peg Perego (26.4.2007 14:08:16)

http://www.iobimbo.it/home.asp
Cena pliko P3 top 2007 cena 540€

lp, robi




sonce78 -> RE: PRIMORKE kje v TS-Peg Perego (30.4.2007 16:01:46)

V soboto sem bila v Trstu v trgovini Chip e chop (upam, da sem prav napisala) - trgovina se nahaja cca. 300 m na levi strani, ko iz glavne ulice (Upim, pokriti trg, ...) zaviješ proti centro Giulia (upam, da razumeš [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image], ker ne poznam imen ulic) in je cena Peg Perego pliko P3 top 2007 467eur. Sicer prodajajo tudi Cam in Chiccotove izdelke.

Pa, pa




Klarita -> RE: PRIMORKE kje v TS-Peg Perego (1.5.2007 12:18:50)

Ve mogoče kdo za voziček peg perego GT3 (na tri kolesa) koliko je cena v Italiji? Prijateljici je ful všeč, ampak je iz MB in je malo daleč, da bi šla samo pogledat.
Pri nas ga imajo v kompletu z lupinico in košaro, za doli pa ne vem.




Anonimen -> RE: PRIMORKE kje v TS-Peg Perego (1.5.2007 13:36:08)

Mogoče samo moje poročilo o izslednkih vozičkov v Italiji in pri nas. Ta vikend sem malo raziskovala po Italiji.

Trbiž (edina trgovina, ki sploh je v tam)
PP Ptamette: 280€
PP Uno 280€
Ta cena je na gotovino

Baby Pulman Udine: Gradisca d'Isonzo
PP Uno: 265€

Baby center  in Mama.si spletna cena:
PP Uno: 314€

Soncek.si spletna cena:
PP Uno: 298,30€ + bon za 12,52€

Za druge sem gledala samo Cam v Gorici:
Passeggino Pretty evolution 199€
lupinica: 75€ .......ta voziček je super praktičen.
Cortina evolution x3 (lupinica, košarica in športni voziček....super praktično 590€
Combi system tris (lupinica, košara, športni sdel, torba 439€
Combi family (košara, lupinica, torba, športni del): 350€

Evo to je to: pa Cam se mi zdi zelooo zeloooo praktičen. Vsi se zlagajo na marelo, super so.
Moj favorit zaenkrat je še vedno PP Uno.







Robij -> RE: PRIMORKE kje v TS-Peg Perego (2.5.2007 12:31:57)

Najcenejšega Peg Peregota Pliko P3 top Nautica v Italij (na netu) sem našel za 530€.




Stran: [1]