Bulica na vratu (Polna verzija)

Forum >> [Otrok] >> Otroci



Sporočilo


Karina&Laura -> Bulica na vratu (3.5.2007 11:48:02)

Pozdravljeni vsi na forumu. Moja skoraj tri let stara punčka ima na vratu eno bulico, bili smo že pri zdravniku in so rekli da ima povečano bezgalko, ampak to traja že par mesecev. Ali je že kdo ieml tak primer in kaj ste naredili? Šla bi še enkrat k zdravniku pa vem da mi bodo spet rekli kaj delam paniko, da dokler bula ni večja kot 1 cm naj ne paničarim.




Anonimen -> RE: Bulica na vratu (3.5.2007 14:42:39)

Pr nas je isto,sin je star 2 in pol,bulico ima na eni strani(majhno-že več kot eno leto),tamala je bila pa zdaj 3 mes.in ima prav tako na obeh straneh bulice.Pediatrinja je rekla,da naj opazujemo,če bo raslo naj se pridemo pokazat!Ima jo pa tam nekje pod ušesom




petruc -> RE: Bulica na vratu (3.5.2007 19:48:45)

Tudi moja 5 letna hčerka je imela že večkrat bulice na spodnjem delu glave oziroma za ušesi. Ko sem zagnala paniko, so mi zdravniki rekli, da je to povečana bezgavka. Ko smo dali v ušesa nove uhančke, so ji bezgavke za ušesi tako otekle, da smo morali zamenjat uhančke, ker so ji novi preveč pritiskali na bezgavke. Sedaj po dveh letih se ji še občasno pojavi kaka bulica in vedno jo boli, če jo primeš. Ne zganjam več panike, ker mi zdravniki vedno dajo enak odgovor. Vendar je pa potrebno spremljat vsakršno spremembo.




mehurčica -> RE: Bulica na vratu (14.5.2007 19:51:49)

Tudi naš 3 letnik jo ima. Je vidna že skoraj od rojstva. Bezgavka pač, baje. 




Natti -> RE: Bulica na vratu (19.5.2007 21:12:31)

Tudi moj sonček 11 mesecev ima na vratu eno bezgavko večjo od druge in ta se še poveča pri kakšnem prehladu.

Tko da strah na stran!!




Stran: [1]