morje septembra (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Izleti in počitnice >> Počitnice na Jadranu



Sporočilo


mateja 26 -> morje septembra (8.5.2007 8:44:18)

Pozdravljeni!

Laz se obračam kar na vas.Letos bi šli na morje v začetku septembra nekam na hrvaško in me zanima oz.vaše izkušnje,kje je fajn za otroke,da je mivka ali pa okrogli kamenčki,pa senčka in da bi bilo morje postopoma padajoče.Verjetno bi morali it bolj na jug.Prejšnja leta nam je vedno šlo kaj narobe(otroci bolni),tako da smo hodili samo na slo. obalo.Mož je hodi samo na pag,jaz kot majhna sem pa s starši hodila v hribe,tako,da res ne poznava,kje je fajn.

Že v naprej se vam zahvaljujem za pomoč

mateja



a ja,sem pa že iskala po vseh forumih,ampak mene zanima predvsem za september,da bi bilo še za kopat





Anonimen -> RE: morje septembra (8.5.2007 9:27:05)

mivko in postopoma "padajoče" morje imaš na Rabu- Lopar.. Plaže je ful, tko, da tud če bo gužva, nič hudega.. Majhne kamentčke maš pa npr: v Makarski, tud sence je dost, pa ful za sprehajat.




skuštrana -> RE: morje septembra (15.5.2007 13:23:03)

Makarska ali pa Brela - tam so plaže peščene. Full fajn za majhne otroke. Mivko imaš pa na Rabu - Lopar. Meni so peščene plaže bolj všeč, kamenčke lahko lepo streseš z brisače in oblačil, medtem ko se ti mivka zažre vsepovsod. Je pa mivka za otroke boljša - lahko gradijo gradove, pa potičke delajo...




Stran: [1]