novi Tupperwar lončki (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Kaj potrebujem za novorojenčka?



Sporočilo


BARBARA R. -> novi Tupperwar lončki (19.10.2004 13:26:43)

Malo reklame!
Pri Tupperware-ju so izdelali nove lončke za najmlajše s silikonskim pokrovčkom.Do sedaj tega nisem še nikjer zasledila.Vsi lončki s pokrovom ki ima nastavek je ta iz trde plastike.Tako,da ko nagneš,tekočina steče ven.Pri tem pa je potrebno "cuzati" in se naredi majhna luknjica.Naš sonček ne pije po flaški niti ne mara dude in ker sem začela uvajati gosto hrano jo je bilo potrebno nekako odžejati.Po žlički mi ni šlo.
Čudež,kako lepo je sprejela ta lonček in celo (pri 4-rih mesecih in pol)ga želi sama držati.Nadvse sem srečna in sem želela to iskušnjo deliti z vami.Poskusili smo zahec,zadeva pa se bo naprej odvijala zares.

:muca:




puncica -> novi Tupperwar lončki (19.10.2004 20:16:20)

Jaz sem bla ravno v petek na predstavitvi, pa ni blo nobenih takih lončkov v katalogu:zmeden: Od kdaj pa je to?




BARBARA R. -> novi Tupperwar lončki (20.10.2004 10:46:44)

Niso še v katalogu,ker še ni novi kat. izšel.Mislim,da mi je mami rekla da ga je vzela pred 14-timi dnevi,je predstavnik TW-ja.

:muca:





BARBARA R. -> novi Tupperwar lončki (21.10.2004 10:36:24)

Se opravičujem!
Je v zadnjem jesenskem katalogu in cena je 2.630 SIT.Če želi katera prospekt mi pišite na privat vaš naslov in boste po pošti dobile katalog.Sicer pa se lahko obrnete na predstavnico Miro Jarc 041 838 921.

JAZ SEM BILA RES PRIJETNO PRESENEČENA,kako je Kristina zagrabila lonček in v akcijo.

:muca:




Stran: [1]