zdaj pa še to (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Po porodu



Sporočilo


KIRA -> zdaj pa še to (20.10.2004 10:19:37)

najprej bolečine in težave zaradi CR, potem čišča, potem usihanje mleka, zdaj mi pa še lasje izpadajo.

groza. :((kam se naj dam???




Anonimen -> zdaj pa še to (20.10.2004 10:22:14)

Imaš pa zato dojenčka, ha, ha, ha... Ta pa ima ful las, ko vidim.




Anonimen -> zdaj pa še to (20.10.2004 14:09:35)

Kira, bolečine bodo izginile, lasje pa po parih mesecih nehajo izpadat.

Brez skrbi. Crkljaj se s svojim sončkom in pozabi na težave (vsaj kar se izpadanja las tiče).




dory -> zdaj pa še to (20.10.2004 14:24:20)

Uau..sem mislila, da sem edina,ki so se v takem zaporedju vrstile tezave...nas je star 6 mesecev...lasje se vedno odpadajo, tudi bolecine na mestu CR imam se vedno...dojila sem pa le 2 meseca,potem je mleko izginilo :(


sej bo :)




kimi -> zdaj pa še to (20.10.2004 18:01:37)

men so tud full lase izpadale pa je sedaj bolje. Baje, da je sedaj čas, ko se lasje obnavljajo




frutka_ -> zdaj pa še to (20.10.2004 22:35:40)

...hihihi...jaz sem se tudi to pred kratkim spraševala. Amapk sem ugotovila, da je brez veze, da si "belim galvo" s tem, ker bo itak vse minilo...to je pač še en čudež materinstva.:love:




niki5 -> zdaj pa še to (25.10.2004 15:29:06)

ko gre meni vse narobe in sem kaj obupana, se potem vedno pohecamo in rečemo: važno, da se imamo radi! :)-

lasje so pa tudi meni začeli izpadati.. vrjetno jih bo ogromno :( , ker so med nosečnostjo izpustili to fazo :ups:




KIRA -> zdaj pa še to (25.10.2004 15:31:35)

ja pri meni tudi. med nosečnostjo nisem pazila, da bi kaj bolj izpadali. zdaj pa toliko bolj. lahko so pa tudi krive skrbi, ne samo hormoni...ali pa stres?




Pinja -> zdaj pa še to (4.11.2004 20:59:58)

Kar se las tiče...med nosečnostjo, se lasje zgostijo in manj izpadajo, po porodu pa ves ta višek las začne izpadati. So pa sigurno to hormonske spremembe. Če pa se po sedmih-osmih mesecih izpadanje ne ustavi, pa le k zdravniku, mogoči vzrok težavam je lahko nepravilno delovanje ščitnice, ki uravnava hormone! Iz lastnih izkušenj, zdravljenje je dolgotrajno!

lp:sloncek:




KIRA -> zdaj pa še to (4.11.2004 21:02:47)

za ščitnico vem, saj imam z njo že dalj časa težave, ampak je bilo med nosečnostjo vse normalno. zdaj pa ga zgleda spet se..rje. aja, zdravil pa ne dobivam, samo jodirano sol moram jest.




Stran: [1]