izcedek iz dojk (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Nosečnost in porod



Sporočilo


dana -> izcedek iz dojk (22.10.2004 8:52:44)

Ker večkrat zasledim, da nekaterim že teče nekakšna belkasta tekočina iz dojk me zanima če je kaj narobe če ti ne. Sem v 22 tednu pa nič ne opazim, da bi meni kaj teklo iz dojk. Moram pa reči, da se mi dosedaj dojke še niso tako povečale, da bi morala zamenjati modrček.

A to mogoče pomeni, da ne bom imela mleka ? Ali je sploh kakšna povezava ?

dana




Anonimen -> izcedek iz dojk (22.10.2004 9:27:03)

Ne, ni nobene povezave.




mašinca -> izcedek iz dojk (22.10.2004 9:32:39)

Živjo!

Sej ne da bi kaj vedela o tem, ampak men tudi nič ne teče iz dojk in tudi nedrčka še nisem zamenjala (kar je kar olajšanje, saj večjega še nisem zasledila v prodaji).

LP
Maša




BONI* -> izcedek iz dojk (22.10.2004 10:03:08)

Hojla! Jaz sem v 33t in sem komaj predvčerajšnem opazila kapljico nekakšne rumenkaste tekočine iz moje dojke. Včeraj in danes pa ni nič sledu o tem. Ne vem, če ima to kakšno povezavo z tem, koliko in če boš imela potem mleko za dojenje. No, upam, da nobena ne bo imela težav s tem!
Jaz pa se ravno te dni ubadam z problemom modrca. Že na začetku nosečnosti so mi prsi zrastle za 1 številko, sedaj pa me te novi modrci spet tiščijo. Ne vem, kaj naj si zdej kupim. Ne vem če se mi splača kupovati sedaj ne vem kakšen modrc, ko pa imam do poroda samo še slaba 2 meseca. Da bi pa že sedaj kupovala modrc za dojenje, se pa tudi ne upam, da ne bo potem spet premajhen. Zdej nekako shajam z enim športnim modrcom, ki je ful elastičen in raztegljiv. Samo prat ga moram potem ves čas.

Lp, Boni




Dolina -> izcedek iz dojk (22.10.2004 10:27:23)

Oh, Boni, jaz sem v 21t, pa mi je že ta nov moderc (ki je 1 številko večji od moje običajne garderobe) premajhen. Pol dojk mi ven gleda. Groza. :((:(( Jaz bom mogla zdej spet nov modrc kupit.
Imam pa že 14 dni ta izcedek,ki ga opisujete. Tudi jaz ne vem, če je kakšna povezava s količino mleka. Mislim pa, da je to odvisno od posameznice. Moja svakinja ima večje dojke kot jaz, pa je sedaj tud noseča (3 tedne manj), pa se ji dojke sploh še niso povečale. Tako, da kar pogumno. ;)

Pa pa, Dolina




Martina27 -> izcedek iz dojk (22.10.2004 10:29:46)

Jaz sem pa danes dopolnila 24t in mi še tud nič ne teče iz prsi,čeprav so se mi nenormalno povečala odkar sem noseča.Sicer že prej nisem imela majhnih,ampak sedaj so pa ogromne.

Po mojem to sploh ni pogojeno s tem,da boš dolgo dojila,če imaš velike prsi.


Lep pozdrav!

MARTINA




Annny -> izcedek iz dojk (22.10.2004 11:06:59)

Povezave med količino mleka in izcedkom iz dojk ni. Jaz sem imela tega izcedka čisto malo, mleka pa zdaj ogromno. Tudi prsi so se mi najbolj povečale po porodu- prej le za 1 številko...tako da sem po porodu morala kupiti še eno garnituro modrcev:)-
Lp




VALENTY -> izcedek iz dojk (22.10.2004 11:48:08)

Men,če je kaka pikica se prkazala.Sem pa skor vsaka 2 tedna rabla nov modrc in še danes dojim(9 mes).Nima nobene veze!




kimi -> izcedek iz dojk (22.10.2004 17:28:06)

jaz sem imela izcedek že v 27t. Potem pa sem kmalu rodila. Seveda to nima povezave da bi zato prej rodila samo hočem povedat ha k da so vedle:)-




Stran: [1]