taša74,a si uredila.... (Polna verzija)

Forum >> [Partnerstvo] >> Družinska zakonodaja



Sporočilo


Anonimen -> taša74,a si uredila.... (22.10.2004 21:19:59)

kaj v zvezi z selitvijo v tujino,oz. porodom in porodnišnico v tujini?:zmeden2:si kaj izvedela??:zmeden2:

lp.katja:morje::morje:




KATY&TIMMY -> taša74,a si uredila.... (22.10.2004 21:21:18)

zgornji post sem napisala jaz:ups::)- a sem pozabila odjavit nevo in prijavit sebe!!!!:)-:)-:)-:)-:)-




ninca -> taša74,a si uredila.... (22.10.2004 21:27:30)

ooooh katja :)-:)-:)-
vi pa mate zihr fejst probleme z temle odjavljanjem...:)-:)-:)-




kimi -> taša74,a si uredila.... (22.10.2004 22:27:59)

aha 2 osebi na 1 računalnik zato pa je gužva...:)- nč hitr novo škatlo kupt:)-




taša74 -> taša74,a si uredila.... (23.10.2004 11:05:40)

Živjo,

Ja nekaj novega sem izvedela, nekaj je moj povprašal na svojem ministrstvu, preko katerega odhajava v Bruselj, nekaj mi je pa povedala kolegica, ki dela na socialni.
Moram pa povedat, da sem zelo pozitivno presenečena nad stvarmi, ki sem jih izvedela, predvsem nad tem, da mi bo Belgija pač kljub temu, da nisem njihova državljanka, nudila določene finančne ugodnosti, za katere v sloveniji še slišala nisem.
Bom pa takoj, ko se nehajo te moje grozne slabosti in ta moja šibkost se odpravila sama na socialno.
Gre pa moj informativno čez 14 dni za en teden v Bruselj, pa mi je obljubil, da se bo tam vse pozanimal.
Tako, da moram rečt, da me je kar nehalo skrbet.;)

Aja, pa še to moram povedat. Ko se Slovenija tako hvali, kako dobro ima urejeno porodniško, varstvo otrok, otroški dodatek. :hudicek:
Malo naj se pozanimajo po evropi (Beneluksu in Skandinaviji predvsem), pa pol gobcajo in se hvalijo.






taša74 -> taša74,a si uredila.... (26.10.2004 9:07:16)

Pozdravljena,

Verjamem da v Bruslju zadeva ni rožnata. Se popolnoma zavedam tega, zato sem pa začela informacije in podatke iskati že toliko prej pred selitvijo in samim porodom, kakor pa da me potem par dni pred zdajci zadane kap.
Porodniško bom koristila slovensko, tako da (vsaj) tukaj me nič ne skrbi.
Drugače pa sem ti meil pustila v nabiralniku, pa ti bi situacijo raje tam razložila, kakor pa tukaj.

Drugače pa hvala ti za pomoč

l.p.




Stran: [1]