Končno dočakala... (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Nosečnost in porod



Sporočilo


nita -> Končno dočakala... (24.10.2004 11:17:07)

...ta veseli dan, ko so nas zvezali nazaj s svetom. Skoraj bi kmalu prej rodila!!! Nekakšen virus smo fasali, pa je bilo treba ne vem kaj vse, da ta računalnik spet deluje.

No, sedaj pa grem prabirat žarnice, ne vem če bom danes uspela prabrat vse, saj ste zelo zelo pridne.

No, naj izkoristim tele vrstice in naj čestitam vsem novim nosečkam in seveda vsem novopečenim staršem!!!

:bravo:9nebesa:bravo:9nebesa:bravo:9nebesa:bravo:9nebesa:bravo:9nebesa

LP, Anita





Anonimen -> Končno dočakala... (24.10.2004 12:13:10)

ooooooooo, Nita...sme te pogrešala! Sem ti hotla včeri na privat poslat, pa sme pozabla:ups: No, važn da zdej dela...:)




nita -> Končno dočakala... (24.10.2004 12:19:03)

:fis: me veseli, da je vse končno v redu.

Pa šola??? Pa novi fantje???




Anonimen -> Končno dočakala... (24.10.2004 12:25:24)

Mha, ne omenji mi šole...skoz s emoram neki učit:( To ni zame:)- Dones se moram učit gefo, pa nič še ne znam, jutri pa pišemo:ups::(
Fantje...000000....:)-

lp,:fis:




BONI* -> Končno dočakala... (25.10.2004 23:56:42)

Eno obvestilo glede enega baje ful hudega virusa. Bom kar skopirala, kar sem po pošti dobila jaz.PAZITE!

NAJHUJŠI VIRUS DOSLEJ!!!
Ne odpirajte priponke z imenom >A Card for You<.
Včeraj popoldan je bil odkrit nov virus, katerega tudi Microsoft označuje kot najbolj uničujoč virus doslej.
Virus uniči sektor >Zero< na trdem disku; del trdega diska, kjer so shranjene informacije za delovanje diska. Pošilja se avtomatično na vse naslove v vašem imeniku in sicer z
naslovom A Card for You<. Takoj, ko virus odprete, računalnik blokira, tako, da ga mora uporabnik ponovno zagnati. Ko stisnete ctrl+alt+delete, oziroma reset gumb, virus uniči sektor Zero in s tem trdi disk.
V primeru, da dobite virus, ga takoj izbrišite!!!
Antivirusne zaščite za ta virus še ni na voljo!!!
Prosimo vas, da to sporočilo pošljete vsem poznanim. Prepričani smo, da bodo ljudje raje prejeli to sporočilo večkrat, kot nikoli.

Lep pozdrav !

Lp, Boni







Stran: [1]