je ali ni (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Nosečnost in porod



Sporočilo


pravljica -> je ali ni (24.10.2004 14:47:10)

danes je 2 dni pred M...zjutraj sem naredila že šesti test Romed v tem ciklusu, pa je bla prvič zraven še ful slabo vidna ...sploh je nisem resno vzela...po kosilu pa si nisem mogla kaj, pa sem naredila še enega (tudi romed) in je spet druga črtica, kot da imam privide...a jo naj resno vzamem? ima katera izkušnje s tem testom? je ta zelo slabo vidna črtica vredu znak al je blo pri kateri vseeno kasneje negativno?




Teni_ -> je ali ni (24.10.2004 18:45:53)

Jaz sem delala s tem testom, ko mi je menstruacija zaostajala 2 ali 3 dni, pa je bila ravno tako druga črtica vidna čisto malo, da nisem bila 100% ali je, ali si jo jaz zamišljam. CB test mi pa ni pokazal druge črtice. No, pa sem bila vseeno noseča.

LP,
Mojca:rozica:




beba76 -> je ali ni (24.10.2004 21:53:03)

Jaz sem delala parkrat s tem testom, pa mi je zmerom prav pokazal. Probaj ga naredit bolj zjutraj, ko je v urinu več nos. hormona.




deily -> je ali ni (25.10.2004 9:21:07)

Pri meni je bilo isto kot pri MojciH. CB ni pokazal nič Romed pa rahlo črtico, zato sem po štirih testih šla k G in mi je komaj v krvi ugotovil nosečnost, kajti tudi testi, ki jih imajo v bolnišnici niso pokazali 100% nosečnosti. Poskusi še enkrat za teden dni, če pa ne bo spremembe pokliči G in se naroči, ampak boš verjetno takoj na vrsti. Vso srečo in javi veselo novičko.



Deily in :duda:




urskas -> je ali ni (25.10.2004 14:40:03)

Tudi meni je pokazal rahlo črtico že kakšne 4 oz. 5 dni pred pričakovano M. Črtica je bila po nekaj urah bolj vidna kot zjutraj. Čez kakšen teden sem ponovila test in je bila vidna že zlo močna črtica.

Tko da jaz mislim da ti je uspelo.:bravo:

LP urskas




tinadvojčica -> je ali ni (25.10.2004 19:02:52)

Brez skrbi moja črtica je bila čisto šibka pa sem zdaj v 36.tednu z dvojčicama.




tinadvojčica -> je ali ni (25.10.2004 19:02:53)

Brez skrbi moja črtica je bila čisto šibka pa sem zdaj v 36.tednu z dvojčicama.




Stran: [1]