maxi taxi speedi sx in športni del vozička (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Kaj potrebujem za novorojenčka?



Sporočilo


niki5 -> maxi taxi speedi sx in športni del vozička (25.10.2004 16:25:57)

Ali katera ve kako se sname iz tega vozička športni del, ker bi radi namontirali košaro Dreamy :zmeden: Povsod nam je uspelo odpeti, samo zgoraj pri vrhu, na ročajih, nikakor ne gre :(

Sem pa prav jezna, ker smo bili že pripravljeni za na sprehod, sedaj pa tole :((




Annny -> maxi taxi speedi sx in športni del vozička (25.10.2004 18:18:14)

Kaj ni nobenih navodil zraven vozička, hm?:)




Anonimen -> maxi taxi speedi sx in športni del vozička (25.10.2004 20:55:17)

Uf, upam da bo tole prebrala tista, ki je prav ta voziček zelo hvalila. Saj je tudi meni super všeč, ampak nimam pojma, kako funkcionira. Na žalost.




niki5 -> maxi taxi speedi sx in športni del vozička (25.10.2004 22:00:45)

ima navodila, ampak nič pa ne kaže kako se sname, niti v Infantinu ne vejo, nimajo pa nobenega vozička na zalogi :zmeden: da bi pogledali..




brinaa -> maxi taxi speedi sx in športni del vozička (26.10.2004 1:21:34)

Zdravo,
sama ima tak voziček, mi pa je desetletna hčerka, ki pa je resda zelo praktičen tip, snela športni del.
Bom jo jutri vprašala kako in če ni prepozno, ti zvečer sporočim.
LP




Anonimen -> maxi taxi speedi sx in športni del vozička (26.10.2004 10:41:05)

Niki5, pokliči po tel.: 04 236 93 40. To je številka uvoznika Sitrade, tam ti bodo že vedeli povedati. Lahko vprašaš za šefa Iztoka, prav on je meni ta voziček ful svetoval (ampak se na koncu nisem odločila zanj). Je zelo prijazen.




niki5 -> maxi taxi speedi sx in športni del vozička (26.10.2004 15:16:19)

splišni hvala.
malo prej mi je moj dragi prišel povedat, da je ugotovil.. očitno smo spregledali, da je ob strani špranja in se potem jermen lahko sname :ups::ups:

to je pa tako, ko prekmalu oblečeš otroka in ves živčen čakaš zakaj voziček še ni ready in potem slabe volje spregledaš...:ups::ups:




brinaa -> maxi taxi speedi sx in športni del vozička (28.10.2004 1:19:34)

Sorry niki5, vidim da sem prepozna.
Me je moja tamala najprej čudno gledala, češ kaj sploh kompliciram glede snemanja športnega dela, potem pa se je sama spomnila, da se pri enih obročkih zadeva malce zatakne, vendar z nekaj truda gre. No, fino da ste sami ugotovili.
LP




niki5 -> maxi taxi speedi sx in športni del vozička (28.10.2004 19:24:39)

brinaa, ko bi vedela česa danes nismo znali narediti glede vozička.. mi je kar nerodno povedati :ups::ups:
kaj ko so pa ta navodila tako bukova :grrr:





Stran: [1]