V Črno goro z osebno? (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Izleti in počitnice >> Počitnice na Jadranu



Sporočilo


dskubin -> V Črno goro z osebno? (2.6.2007 15:40:49)

Ali se lahko gre oz. ali je kdo že bil? Na strani e-uprave sicer priše: "V času poletne turistične sezone je praviloma možno s slovensko osebno izkaznico potovati tudi v Črno goro."

Midva sicer imava PL, otroka pa samo OI. Smo mislili skočit pogledat še malo v ČG, ko bomo že dol na skrajnem jugu Hrvaške, samo za 1 dan jima pa res ne bi delala PL, tega bosta dobila ko bomo res šli kam dalj (k drgač pa je treba tega hudiča skoz menjat, pa ni glih poceni špas).




pika30 -> RE: V Črno goro z osebno? (2.6.2007 15:46:32)

Kolikor vem rabiš PL za Črno goro. [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image][image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




total -> RE: V Črno goro z osebno? (2.6.2007 16:20:47)

Rabiš PT za v Črno goro.




iva01 -> RE: V Črno goro z osebno? (2.6.2007 18:39:01)

obstaja varianta da greš v ČG tud z osebno, ampak le če potuješ v večji skupini z turistično agencijo, ki predhodno najavi vse turiste in njihove številke osebnih izkaznic, tak če greš sam z družino pa rabiš potni list, tud če bi sam potovala čez ČG naprej na hrvaško




metkica1 -> RE: V Črno goro z osebno? (2.6.2007 18:44:03)

Mi smo šli v Budvo v Črno Goro lani pa moja mala ni imela PL ampak osebno, midva pa potni list. Malo so nama težili na meji in popisali otroka. Ni bilo prehudo smo se zmenili in je bilo potem vse OK.




madela -> RE: V Črno goro z osebno? (2.6.2007 22:46:02)

Mi smo bili lani v Črni gori. Tudi nama nihče ni točno znal povedati kako in kaj. Na koncu smo šli vsi 4-je+ eden še v mojem trebuščku tja z osebnimi izkaznicami.
Nihče ni nič rekel in ne kompliciral,pravzaprav sploh niso pogledali dokumentov,samo pozdrav in adijo.

Torej lahko greš z OSEBNO IZKAZNICO!




Nisaa -> RE: V Črno goro z osebno? (3.6.2007 19:48:19)

Oj1

Ja res je v Črno Goro greš lahko z osebno izkaznico ,je pa tko da  greš prek vseh poti čez bosno nažalost pa za Bosno rabiš potni list tko da ,če greš čez Neum ponavadi sploh ne gledajo  čez druge meje pa povsod gledajo,ampak vseeno jst nebi reskirala  sploh če te  v Bosni pošljejo nazaj to je že dost daleč,jst mam lih zato samo potni list nimam osebne ker smo vsako leto dol ...




dskubin -> RE: V Črno goro z osebno? (4.6.2007 15:05:15)

Nisaa, ja, gremo čez Neum, tam lahko greš, ker je to samo tranzit (kao) in sploh ne gledajo. Pol bomo poskusli samo z OI, ker itak gremo v Cavtat, če nas pa na ČG meji slučajno zavrnejo pa ne bo prav hudo narobe, pač uni 2 urci vožnje več, ker bi šli samo malo pogledat, na izlet in ne prav tja na dopust.




Nisaa -> RE: V Črno goro z osebno? (4.6.2007 21:28:01)

ma ne ne v ČG vas nebojo zavrnili 100% ker greš lahko samo z osebno  problem je samo Bosan  ,se je pa meni tud že zgodilo da so v Neumu gledali tko da  upam da vas nebojo  sploh pa ne ustavljat če nikogar nebo pol bo vse ql ,jst bom za mojedva  podmladka dala sam pl delat ker bomo dol hodili in sploh nerabimo oi drugač![image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]
Velik sreče!




Stran: [1]