Hotel Materada - Poreč (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Izleti in počitnice >> Počitnice na Jadranu



Sporočilo


arielca -> Hotel Materada - Poreč (19.6.2007 7:32:50)

Ima kdo izkušnje s tem hotelom?




solinar -> RE: Hotel Materada - Poreč (19.6.2007 16:21:26)

Bil v njem pred cca.15 leti...ima urejeno betonsko plažo - zraven je tudi peščena in če se ne motim tudi kamnita.Sam hotel je simpatičen (vsaj meni),stoji dokaj na samem v naselju Špadići...je dokaj blizu centra Poreča,tako da se malce sprehodiš tudi ob morju in že si tam...




Še ena T -> RE: Hotel Materada - Poreč (5.7.2007 12:51:33)

Bili smo tam za prvega maja. Hotel je lep, ima super vrt, bazen, plaža je večinoma betonska in kamnita.
Sobe so lepe, razen kopalnice, ki ni bila obnovljena in je rahlo zaudarjala po kanalizaciji.
Hrana nekaj srednjega, motila me je blazna gužva in prerivanje za vsak košček kruha. Bomo pačs nehal hodit v samopostrežne hotele[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image]
Aja, pa šefica sale, vztrajno "podi" družine z malimi otroki v en kot sale. Ok, ni problema. Samo potem sem jo pa slišala, kako je eni od natakaric razlagala (po moje zanalašč, ker je vedela, da ljudje okrog slišimo), kakšen nered delajo otroci za mizo, kot da so v štali, in kako zamažejo prte in vse. To mi je bilo pa malo too much in sem imela slab občutek.




Stran: [1]