zdravila proti bolečinam in nosečnost (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Nosečnost in porod



Sporočilo


Bučika -> zdravila proti bolečinam in nosečnost (31.10.2004 11:16:03)

Pozdravljene,
zelo rada spremljam tale forum,še posebno zdaj mi je pa sploh zanimiv,ker sem tudi jaz v devetih nebesih9nebesa.Namreč pričakujem svojega drugega otročka in se ga neskončno veselim.Zanima pa me,če katera ve ,katera zdravila se lahko jemlje v času nosečnosti,če te npr.boli glava,zob...Pa ne mislim zdaj,da bi jih kar redno jemala,ampak trenutno me nekaj kuha in me glava boli,pa si ne upam nič vzeti.Vem,da lekadol absolutno ni primeren.Najboljše zdravilo po moje je zdaj počitek in čajčki z medom in limonco.:kava:
No hvaležna bom ,če katera ve oz.jim je že zdravnik dovolil(jaz sem pozabila vprašati,pa še bom!?)katera zdravila obstajajo,da odpravijo take tegobe tudi v času nosečnosti.
Lep pozdrav vsem:kuza::kuza::kuza:




Anonimen -> zdravila proti bolečinam in nosečnost (31.10.2004 11:20:10)

Lekadol je edino zdravilo, ki ga lahko vzameš brez problema!
lp,:fis:




Jančika_ -> zdravila proti bolečinam in nosečnost (31.10.2004 11:50:43)

Ja, edino lekadol je primeren.




Anonimen -> zdravila proti bolečinam in nosečnost (31.10.2004 12:00:39)

Če te glava boli, poslusi turško kavo z limono. Po nasvetu naših babic pomaga, preverjeno. Je pa zanič kot hudič!!!




Anja -> zdravila proti bolečinam in nosečnost (31.10.2004 13:16:14)

Le lekadol je primeren, ker vsebuje pracetamol in to je edina zadeva, ki ti trenutno lahko pomaga in je dovoljena
Kolegica je imela v tretji nosečnosti "heksnšus" in to tak da hodit ni mogla. Ležala je v nolnišnici in na 6 ur dobivala lekadol ;)

Kr lekadol ostale zadeve pa po receptu zdravnika.




mika -> zdravila proti bolečinam in nosečnost (31.10.2004 13:29:13)

tudi meni je moja g rekla da je lekadol najbolj primerno zdravilo. lahko vzameš tudi aspirin, le po 34 tednu ga ne smeš, ker preprečuje strjevanje krvi.

če mene kuha mi najbolj bomaga lekadol c.

pa veliko zdravja:rozica::rozica::rozica:
mika
:sloncek:




Blink1 -> zdravila proti bolečinam in nosečnost (31.10.2004 16:06:09)

JA...lekadol je edino!!

pa čajčki in podobno. Jaz sem za vneto grlo kupila sirup iz smrekovih vršičkov...kar pomagalo




Anonimen -> zdravila proti bolečinam in nosečnost (31.10.2004 18:34:49)

Aspirina ne.




Stran: [1]