Koliko kasice? (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Uvajanje goste hrane



Sporočilo


Seven* -> Koliko kasice? (31.10.2004 21:52:12)

Koliko kasice oz. goste hrane bi naj pojedel otrok v enem obroku? Jakob se mi namrec zbuja na 2 uri in me je strah, da je lacen. 1-2 obroka sem zamenjala z gosto hrano.




BARBARA R. -> Koliko kasice? (31.10.2004 22:38:30)

poglej pod naslov; spet o količini obroka.....odgovor Baby Angel

:muca:




kimi -> Koliko kasice? (31.10.2004 22:39:49)

zjutraj je najbolje zelenjavna ali sadno-zelenjavna ali sadna. Popoldne pa kakšna kašica od milupe ali pa kaj takega




Seven* -> Koliko kasice? (31.10.2004 22:49:01)

Ne maram Milupe in vsega kar smrdi po multikorporaciji. :)- Frutek je cist ok. :bravo:




Erdbeere -> Koliko kasice? (31.10.2004 22:51:03)

Se mi zdi da je moja nekje pri približno 5 mesecih pa še mal pojedla v dveh obroki 1 tamal frutek...na začetku breskev pa riž al neki tazga ne vem točno kera je bila




Anonimen -> Koliko kasice? (1.11.2004 8:54:42)

Ko sem jaz začela uvajati gosto hrano, sploh s tem nisem nadomeščala mlečnih obrokov. Pač sem mu zraven ponudila tudi kašice, kar je hotel je pojedel, da bi se pa pretirano s tem najedel, na to se pa nisem preveč zanesla. Mleka sem mu ponudila toliko kot prej in ga je toliko tudi popil. Poskusi.




mehurčica -> Koliko kasice? (1.11.2004 10:40:33)

Hm...se ne spominjam več točno. Mislim, da sem mu po gosti hrani še vedno ponujala dojenje, če bi slučajno še bil lačen. Ampak ponavadi ni bil. Je pa pojedel za količino male Hipp kašice. Ponavadi sem mu dajala od oke, ker sem mu raje sama pasirala sadje in zelenjavo.

Ampak, če se spomniš, ko sem še pred enim mesecem govorila, da se David doji zraven goste hrane še isto, kot če ne bi jedel goste hrane.:)- Zdaj je pa dooosti zmanjšal dojenje(zvečer, zjutraj in 1-2x čez dan).

Več pa bom napisala pod temo "končno spanje?" ;) Ampak ko se mi bo dalo.:hudicek::)-

Pa-pa:miska:




Stran: [1]