center Kalliste (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Čvekanje v pričakovanju



Sporočilo


kkaty -> center Kalliste (20.6.2007 13:09:08)

Pozdravljene,sm nova na vaši strani.Veliko zanimivih informacij sm že prebrala,mena pa zanima,če ima kakšna izkušnje oz. je pacientka od dr.Šelih Martinec v njenem centru v Domžalah?Mi ve kaj več povedat o njej in njenem delu.
Hvala vam![image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




Mikica -> RE: center Kalliste (20.6.2007 14:31:32)

Jaz sem bila pri njej samo na nuhalni, drugače ni moja ginekologinja. Bila je prijazna, odgovorila na vsa vprašanja bodočega očeta [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image], pa tudi na moja.




orhideja75 -> RE: center Kalliste (20.6.2007 14:33:24)

Ja je tudi moja ginekologinja. Že cca 12 let in se mi zdi vredu. Ti zna svetovati, če imaš kakšen problem. Sedaj, ko pa so preseljeni je pa sploh vredu. Ni gužve za čakanje.
Več ti ne znam povedat.




kimba -> RE: center Kalliste (20.6.2007 15:04:11)

Moja ginekologinja že 13 let. Najbolj sem bila nesrečna in hkrati srečna zanjo, ker je bila na porodniški pri mojem prvem sinu (no večina nosečnosti) in ti povem da je super. Njena sestra je včasih malo bolj groba ampak ginekologinja odtehta.

Pri drugem sinu sem dobila v 26 t popadke in sem se šla tja pokazat in mi je sestra rekla da imam verjetno samo prebavne motnje ampak sem vseeno rekla da bi rada govorila z ginekologinjo in lahko ti povem, da nisem niti čakala, sem bila takoj na vrsti, takoj je opravila celotne preiskave in k sreči je šlo za lažne popadke.

No jaz ti rečem da je ena a

ps. pa tudi sestra je sedaj bolj prijazna odkar so se preselili, verjetno je zanjo lažje delo, ker nima več dolgih čakalnih vrst, ne vem no.




jooly -> RE: center Kalliste (20.6.2007 17:36:19)

Prov presenečena sem nad temi odgovori. Jaz nimam dobrih izkušenj. Nikogar ne bom blatila po forumu, če želiš podrobnosti, se mi javi na ZS.




Erdbeere -> RE: center Kalliste (21.6.2007 8:27:38)

tudi sama sem njena pacientka že 10 let in lahko rečem, d aodkar so se preselili so se a miljon % popravili...jaz sem tudi zadovoljna z njo




tinula -> RE: center Kalliste (21.6.2007 10:33:19)

Z ginekologinjo in tudi sestro (res, odkar so preseljeni:) sem zelo zadovoljna, je pa res, da še nikoli ni bilo kaj resnega narobe z menoj. Nekja mojih prijateljic je imelo v nosečnosti hude in malo manj hude težave, pa je vse lepo zrihtala.




Tincy123 -> RE: center Kalliste (4.11.2021 18:17:01)

Slaba izkušnja.

Tja sem šla na navaden pregled ugotavljanja nosečnosti z ultrazvokom. Pregled je trajal cca 20min, ugotovili niso nič.

Za pregled sem odštela 125EUR (!). Direktorica mi zneska ni znala pojasniti, me je grdo odslovila in rekla da glede na to da sem prejšnje leto plačala po ceniku 60Eur, da so mi očitno nekaj podarili zraven in da sem lahko srečna. Želela sem samo ugotoviti ali sem noseča ali ne.

Jaz vam pregled tam vsekakor toplo odsvetujem.

lp




Kasaga -> RE: center Kalliste (29.1.2024 10:21:45)

Zdravo.

tudi mene zanimajo izkušnje v tem centru - predvsem se zanimam za poseg LLetz, ki ga tam opravljajo. Ga je katera imela pri njih? kako je bilo?
Hvala




Stran: [1]