Kamp- prooosim pomagajte (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Izleti in počitnice >> Počitnice na Jadranu



Sporočilo


m76 -> Kamp- prooosim pomagajte (25.6.2007 22:12:15)

Kje je kakšen kamp, (celotna hrvaška) v katerem se kaj dogaja, oz. v njegovi bližini (za peš it). Saj veste, promenade, kafiči, dogajanje , ringelšpil, stojnice..tko mislim da je res full življenja zvečer.
Zelo bi bila hvaležna za predloge.  




mamči -> RE: Kamp- prooosim pomagajte (25.6.2007 23:05:27)

Lani smo bili v Medulinu in smo obiskali tud njihov kamp. Meni se je zdel super, urejen, imajo tud tobogane, čisto blizu je lunapark.
Mene kar mika, enkrat se bom odločila za tako varianto.






andrejaz -> RE: Kamp- prooosim pomagajte (26.6.2007 0:02:23)

Kamp Lanterna pri Poreču

imajo tudi internet stran
http://www.camping-adriatic.com/hrvaska/istra/porec/kamp/objekt.aspx?s=o_zab&j=SLO&o=CLANTERNA&t=RI&d=PO




m76 -> RE: Kamp- prooosim pomagajte (26.6.2007 11:51:26)

Medulin je res super, sem hodimo zadnjih nekaj let. Samo malo smo se ga že naveličali, zato iščemo drug kamp. Bojim se pa, da bomo razočarani če ne bo toliko življenja kot ga je v Medulinu. 




andrejaz -> RE: Kamp- prooosim pomagajte (26.6.2007 23:18:49)

Kot sem ti že napisala ti predlagam kamp Lanterno. Tam imaš vse kar si napisala, da bi rada imela - od stojnic, žive muzike, za peš iti, disko,otroška igrišča, luna park pred vhodom v kamp,..... Je pa to največji ali drugi največji kamp na Hrvaškem.




m76 -> RE: Kamp- prooosim pomagajte (27.6.2007 15:33:00)

Tud Lanterno poznamo.Smo hotli tam kampirat, smo se šli mal razgledat po kampu, pa smo pobegnili, ker je reeees ogromen. Nekako  neoseben. Pa še preblizu je. Nižje dol po Jadranu bi šli.




alja01 -> RE: Kamp- prooosim pomagajte (30.6.2007 19:28:57)

Vrsar - Porto sole; peš pot iz kampa v mesto...




pajčolanka -> RE: Kamp- prooosim pomagajte (2.7.2007 9:07:04)

bom kar tukaj vprašala da ne lih odpiram nove teme, midva bi skočla na morje za ene 4 dni, pa bi šla sem nekam do poreča da se ne rabiva res nekam daleč vozit. šotorčke postavma, neki kao plinski kuhalnik mava za jutranjo kavico, jest bova pa tiste 4 dni šla ven kam, vse misliva met bolj na izi-nimava stolov praktično nimava neke opreme ampak to ni problem za tiste 4 dni mam dost šotor pa mojga [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/love.gif[/image]
zdej mava edino željo in sicer to da bi bla blizu FKK ker še nikol nisva bla tam pa zaenkrat je moj za jaz si pa itak to enkrat želim probat. edina na pamet mi pade lanterna-približno poznam in mi je okej pa me zanima a je še ker drug kam tako blizu pa da je FKK blizu? tnx




Stran: [1]